Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Неймовірна приймальна
  будівлі телевізійних компаній

  200 Gray’s Inn Road,

  Лондон, Великобританія

   

  Дізнайтеся, як будівля за адресою 200 Gray’s Inn Road вітає відвідувачів і заворожує їх світлом.

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile перед будівлею 200 grays inn

  Вражаюче
  перетворення

  яке додало витонченості приймальні, отримало схвальні відгуки майже всіх співробітників, що досить складно, якщо враховувати, скільки журналістів і співробітників телеканалів відвідують цю будівлю".

  Іан МакАрдл, IMA
  Світлові текстильні панелі Luminous Textile
  Панель Luminous Textile зблизька

  Прагнення клієнта

   

  200 Gray’s Inn Road об’єднує людей, які присвятили своє життя телебаченню. У цій славетній будівлі, що розташована в центрі Лондона, працюють такі компанії-гіганти телевізійної індустрії, як ITN, ITV та Channel 4. Щоб підкреслити її креативну сутність, у приймальні необхідно було встановити стильне освітлення.

  Світлова текстильна панель

  Правильне освітлення

   

  У телевізійній індустрії все залежить від першого враження. Тому архітектори IMA вирішили модернізувати приймальню, установивши фантастичне освітлювальне обладнання. "Зважаючи на експлуатацію будівлі, реконструкція наявної системи могла викликати труднощі", – згадує Іан МакАрдл із компанії IMA. – Тому ми вирішили застосувати нові неймовірні рішення".
   

  Ними стали світлові текстильні панелі Luminous Textile, які надали приймальні розкішного вигляду. Панелі грандіозних розмірів переливаються яскравими кольорами, створюючи унікальні образи й надихаючу атмосферу. До того ж вони поглинають шум і не допускають появи відлуння, створюючи затишне оточення. П’ять панелей у спеціальних, виготовлених на замовлення алюмінієвих рамах установлено за стійкою приймальні.

  Увагу людей ледь не з порогу привертає неймовірна мистецька інсталяція, яка займає всю стіну. За задумом панелі розмістили під кутом, щоб здавалося, ніби зображення на них змінюється, якщо підійти ближче.

  "Світлові текстильні панелі – дуже цікавий елемент в інтер’єрі приймальні", – зауважує Іан МакАрдл. Тепер власники будівлі планують розширити приймальну, а панелі Luminous Тextile відіграватимуть ключову роль у створенні яскравого першого враження.

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile

  Дивовижна гра кольорів і світла на стінах

  Переглянути продукт

  Пов’язані проекти