Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Безпечні умови
  для інженерів

  Ремонтний цех VR, Оулу, Фінляндія


  Дізнайтеся, як світлодіодне обладнання для високих промислових приміщень гарантує безпеку інженерів VR під час проведення ремонтних робіт.
  Світлодіодні світильники Pacific забезпечують гарну видимість у ремонтному цеху VR

  Головне,
  що вимагалося

  від освітлювальної техніки, – енергоефективність і гнучкість. Цехи працюють цілодобово, тому неможливо попередньо налаштувати час увімкнення й вимкнення світлотехніки".

   

  Юссі Ківікоура, менеджер проекту, VR

  Зі світлодіодним обладнанням Philips ремонтний цех VR забезпечує оптимальні умови для роботи

  Прагнення клієнта

   

  VR – це державна залізнична компанія Фінляндії. Новий ремонтний цех займає площу 17 000 кв. м, де одночасно можна проводити технічне обслуговування потягів й іншого обладнання на шести коліях. Компанії Philips доручили дібрати потужне рішення з освітлення та продумати концепцію розміщення світильників, щоб створити оптимальні умови для роботи інженерів.

  Правильне освітлення

   

  Старий ремонтний цех VR був темний і брудний, а його система освітлення давно не відповідала вимогам сучасності. Новий цех із комфортнішими умовами роботи мав стати повною протилежністю попередньому. Компанія VR почала втілювати свій задум у життя, підібравши насамперед кольорову гамму для приміщення. Далі власники почали шукати рішення з освітлення. Світлотехніка мала бути екологічно безпечною, легко очищуватися від бруду та гарантувати оптимальні видимість і комфорт.

   

  Світлодіодне обладнання відповідало всім зазначеним вимогам. У промисловому приміщенні з високою стелею ми використали підвісні світлодіодні світильники GentleSpace. Яскраве та чисте світло цього інноваційного обладнання забезпечує оптимальні умови роботи. Мине багато часу, перш ніж довговічні лампи замінять. Обслуговуючому персоналу тепер довго не доведеться підніматись аж під стелю для проведення технічних робіт.

   

  Щоб добре освітлювати області зі сторони залізничних колій і під ними, ми встановили світлодіодні світильники Pacific. Високотехнологічна, надійна конструкція дозволяє легко очищати обладнання, проводити технічне обслуговування й модернізувати його. Щоб забезпечити оптимальну видимість, ми ретельно продумали концепцію розміщення світильників промислового призначення. Слід також згадати інтелектуальну систему керування, яка знижує яскравість обладнання, коли в приміщеннях достатньо денного світла або немає людей.

   

  З новим освітленням, яке відповідає вимогам щодо захисту довкілля, інженери працюють у комфортних і безпечних умовах. З огляду на зменшення витрат на електроенергію й технічне обслуговування інвестиції окупляться протягом трьох років.

  • GentleSpace gen2
   GentleSpace gen2
   Инновационные светильники для освещения помещений с высокими потолками: промышленных цехов, цехов пищевой промышленности, складов, выставочных залов и крытых спортивных сооружений....
  • Pacific LED WT460C
   Pacific LED WT460C
   Светодиодное освещение для тех, кто стремится к экономии электроэнергии и заботится о снижении негативного воздействия на окружающую среду. Обладая свежим оригинальным дизайном, вы...

  Покращуючи
  умови праці

  Команда

  VR

  Клієнт

   

  Projectus Team Oy

  Дизайн освітлення

  Пов’язані проекти