Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Віддзеркалюючи
  ключові цінності компанії

  Кампус Venco,
  Ерсель, Нідерланди


  Дізнайтеся, як завдяки комерційному освітленню компанія Vencomatic лишається галузевим лідером у питаннях інновацій.
  Офіс із комерційним освітленням Philips у кампусі Venco

  Ми займаємося
  новітніми розробками

  тому кожна сфера нашої діяльності має віддзеркалювати напрямок розвитку компанії. На цьому принципі безперечно ґрунтується проект освітлення. Ми зупинилися на самодостатній технології світлодіодного освітлення, яка дозволила максимально ефективно реалізувати наш задум. Освітлення відповідає абсолютно всім вимогам і заслуговує на загальне схвалення".

   

  Кор ван де Вен, власник Vencomatic

  Співробітник у виробничому приміщенні кампусу Venco, яскраво освітленому обладнанням Philips
  Паркувальна зона кампусу Venco, обладнана світильниками UrbanStar із лампами ClearField

  Прагнення клієнта

   

  Vencomatic – передова компанія в галузі обладнання для птахофабрик. Головною особливістю нового кампусу Venco в Ерселі є його форма, що нагадує яйце. Не менш вражаюча площа об’єкта – 30 000 кв. м. Чи вдалося новій системі освітлення підкреслити основні цінності компанії: сталий розвиток, інновації та гнучкість рішень?

  Правильне освітлення 


  Якщо йдеться про інноваційні технології для фермерського господарства, компанія Vencomatic пропонує найкраще. Вона спеціалізується на розробці, виготовленні й реалізації сучасних систем для птахоферм. Щоб максимально знизити негативний вплив на навколишнє середовище нового промислового комплексу, який нещодавно збудувала компанія, її власники зупинилися на ідеальному, екологічно безпечному рішенні для освітлення об’єктів такого типу.

   

  Ним стало світлодіодне обладнання. Ця енергоефективна технологія завойовує все більше прихильників серед виробників обладнання для промислового птахівництва. У Vencomatic уже давно пересвідчилися в перевагах світлодіодного освітлення, тому його застосовують у нових комплексах компанії для вирощування птиці. Освітлення складів компанії забезпечує світлодіодне обладнання TTX для промислових об’єктів. Це яскраве та чітке освітлення – ідеальний вибір для виробничих приміщень заводу.

   

  Освітлення в офісах налаштовується за допомогою системи керування Dynalite, яка знижує рівень яскравості ламп, коли в приміщеннях немає людей. У виставковому залі світлодіодні світильники GentleSpace створюють приємну атмосферу та підкреслюють якість продукції. Ззовні встановлено світильники UrbanStar із лампами ClearField. Уночі територію перед будівлею заливає приємне світло, яке не відлякує кажанів, що живуть неподалік.

   

  У кампусі Venco із системами для промислового освітлення втілено інноваційні ідеї енергоефективного розвитку. Витрати компанії на електроенергію та технічне обслуговування скоротилися на 40%.

  Створюючи
  кращі умови для роботи

  Команда

  Vencomatic

  Клієнт

   

  Van Lierop Cuypers Spierings Architecten, Вестерговен

  Архітектор

  Lomans

  Партнер

  P&H Construction & Real-Estate Consultants

  Технічний експерт

  Пов’язані проекти