Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Більше жодних
  проблем із технічним обслуговуванням 

  Завод Hero, Алькантарілья (Мурсія), Іспанія

   

  Дізнайтеся, чому після встановлення нового освітлювального обладнання для об’єктів харчової промисловості на заводі Hero не виникають проблеми з технічним обслуговуванням.

  Співробітник заводу Hero працює в приміщенні зі світлодіодними світильниками Philips для об’єктів харчової промисловості

  Припущення щодо
  заощаджень

  повністю справдилися. Ми зафіксували показники споживання електроенергії до та після встановлення обладнання, і в нас не виникло жодних нарікань".

   

   Франциско Алео, голова технічного відділу заводу Hero, Алькантарілья

  Співробітники в приміщенні заводу Hero (Іспанія), де встановлено енергоефективні світлодіодні світильники Philips
  Двоє співробітників заводу Hero працюють у приміщенні зі світлотехнікою Philips для об’єктів харчової промисловості

  Прагнення клієнта


  На заводі Hero серйозно ставляться до питання заощадження електроенергії.
  На честь 90-ї річниці керівництво вирішило замінити стару світлотехніку новим екологічно безпечним обладнанням. Але технологічно складні процеси виробництва вимагали, щоб світильники були встановлені в легкодоступних місцях.
  Енергоефективні світлодіодні світильники Philips для об’єктів харчової промисловості в приміщеннях заводу Hero

  Правильне освітлення

   

  Для керівництва заводу Hero, яке 2008 року створило внутрішній комітет з енергоефективності, проблеми захисту навколишнього середовища вже давно набули першочергового значення. Однак питання технічного обслуговування системи освітлення також вимагало вирішення. Пітер Блют, менеджер відділу технічного обслуговування електронного обладнання, розповідає: "Попередні флуоресцентні лампи з електромагнітним баластом постійно виходили з ладу, а обладнання в цехах часто перешкоджало встановленню підйомників, щоб відремонтувати їх. Тому насамперед система освітлення мала бути легкодоступною".

   

  Енергоефективні світлодіодні світильники відповідають усім вимогам заводу Hero. Замість водонепроникних світильників 2xTL-D потужністю 58 Вт з електромагнітним баластом ми встановили 44 світлодіодні світильники Pacific із захистом від потрапляння вологи. Це довговічне обладнання створює комфортні умови для роботи, а також відповідає всім чинним стандартам освітлення.

   

  Нова світлотехніка не лише дозволяє максимально скоротити споживання електроенергії, а й майже не потребує технічного обслуговування. Завдяки значному строку служби, який становить приблизно 6000 годин, ці лампи замінять лише через п’ять років.

   

  Тепер завдяки новому світлодіодному обладнанню завод Hero платить за електроенергію вдвічі менше. До того ж викиди вуглекислого газу зменшилися на 55%, а рівень яскравості та якість освітлення залишилися незмінними.

  Покращення
  умов роботи

  Команда

  Hero, Іспанія

  Клієнт

  Фульгенсіо Рос

  Консультант Philips

  Пов’язані проекти