Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Ультрасучасні технології
  для комфорту клієнтів

  Готель Scarlet, Корнуол, Великобританія

   

  Дізнайтеся, наскільки комфортним зміг стати готель Scarlet з інтелектуальним освітленням.

  Прагнення клієнта

   

  Готель Scarlet справляє приголомшливе враження. Розташований на прибережній смузі в місті Мауган-Порт Корнуолу, він створений для відпочинку та відновлення сил кожного гостя. Чи вдалося за допомогою освітлення підкреслити розкіш цього місця, не збільшуючи при цьому витрат на його утримання?

  Ми ставили за мету побудувати
  унікальний вишуканий готель

  у прекрасному місці, який би відповідав найвищим стандартам екологічного розвитку. Хоча розкіш й екологічна безпека – два взаємовиключні поняття, у Scarlet довели, що готель може одночасно пропонувати послуги класу ’люкс’ і бути максимально енергоефективним".

   

  Саймон Болдвін, директор із розвитку, готель Scarlet

  Правильне освітлення 


  Коли люди прагнуть утекти від міської метушні, а стомлені мандрівники шукають місце для відпочинку, готель Scarlet радо відкриває двері. Тут на гостей чекають вражаючі пейзажі, розкішні апартаменти, унікальні розважальні заходи, послуги спа-салону – усе для відновлення сил і душевної рівноваги. Керівництво готелю шукало систему освітлення, яка б дозволила закладу досягти цілей сталого розвитку.

   

  Компанія Lightmaster-Direct, партнер Philips, почала встановлювати ультрасучасні системи освітлення. У зонах загального користування гостей зустрічає тепле привітне освітлення, ніби вони повернулися додому, а не завітали до готелю. У номерах системи освітлення адаптуються до потреб клієнтів, тому кожен візит запам’ятовується надовго. Можна вибрати один із попередньо налаштованих сценаріїв, зокрема ’природне’, ’яскраве’, ’спокійне’, ’ванна кімната’, ’вечірнє’, ’балкон’ і ’без світла’.

   

  Основою нової світлотехніки для готельного бізнесу є система керування Dynalite. Саме вона дозволяє максимально скоротити споживання електроенергії. Ґрунтуючись на даних датчиків руху, рівень яскравості світильників знижується, коли в кімнатах немає людей. Система також відстежує рівень денного освітлення в номері, тож обладнання вмикається лише за потреби.

   

  З новим освітленням у кожному куточку готелю тепер панує затишок. Система демонструє неймовірні результати ефективності внутрішнього освітлення, витрачаючи лише 3,36 Вт на квадратний метр. У відсотковому значення – це 34% від загального споживання електроенергії звичайними лампами.

  Система керування Dynalite

  Система керування Dynalite

  Простий підхід до керування освітленням. Система Dynalite забезпечує автоматизоване управління світлотехнікою, налаштовується відповідно до ваших вимог і заощаджує електроенергію.

  Переглянути продукт

  Заряджаючи
  світлом

  Команда

  Готель Scarlet

  Клієнт
  На веб-сайт

  Складання систем освітлення AECOM

  Обслуговування систем освітлення
  На веб-сайт

  Пов’язані проекти