Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Погляньте на помідори,
  і вам усе стане зрозуміло

  Мартін Сігг, 
  Нярпес, Фінляндія


  Узимку у Фінляндії помідори можна вирощувати лише за наявності додаткового штучного освітлення. При цьому основним завданням є висока врожайність томатів, якої можна досягти лише за умови правильного розвитку рослин.
  Мартін Сігг, Фінляндія

  Коли рослинам
  достатньо світла,

  їх ріст миттєво активується".
  Мартін Сігг, власник Handelsträdgård Martin Sigg Ab
  Мартін Сігг, Фінляндія
  Мартін Сігг, Фінляндія

  Правильне освітлення 

   

  По-перше, успішна діяльність підприємства Мартіна залежала від попередніх консультацій щодо правильного освітлення, розрахунків економічної ефективності, можливості встановити світлодіодні міжрядні модулі та порад спеціалістів із культивування рослин. Другою не менш важливою передумовою для ефективного розвитку стало фінансування з боку Philips і розробка інженерних рішень для роботи теплиць від компанії Electroteam, партнера Horti LED.

  Спочатку Мартін в одній кліматичній зоні (площею приблизно 1500 кв. м) установив між рядами дві лінії спеціальних світлодіодних світильників. Таким чином, у теплиці з’явилося 648 модулів. Оскільки світлодіодні модулі розміщуються між рядами, світло краще потрапляє на листя, що активізує процеси фотосинтезу, тож менше світла потрапляє на землю та не відбивається вгору. Також під час роботи світлодіодного обладнання виділяється лише конвекційне тепло, а не випромінювальне. Часткове ослаблення взаємозв’язку світла й температури створює додаткові засоби для регулювання штучних кліматичних умов під час вегетативної та генеративної фаз розвитку рослин.

  Фотони, які випромінює світлодіодне обладнання для міжрядного освітлення, активніше сприяють росту рослин, ніж аналогічна кількість квантів світла від натрієвих ламп високого тиску, які розміщуються вгорі на стелі. Правильний спектр, інтенсивність освітлення та належне розміщення джерел світла разом із засобами регулювання тепловіддачі є запорукою високої врожайності помідорів.

  Світлодіодний модуль Philips GreenPower для міжрядного освітлення

  Світлодіодний модуль Philips GreenPower для міжрядного освітлення

  Модуль для міжрядного освітлення – це обладнання, що спрямовує промені світла у двох напрямках між рядами високорослих культур, наприклад томатів.
  Переглянути продукт

  Пов’язані проекти

  Ми спілкуємося про  

  Відео YouTube    

  Philips GrowWise Center, Нідерланди


  Більше відео про технології й світлотехніку Philips для теплиць