Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Нове світле –
  кращий ріст

  Boereboom
  Нідерланди

   

  Підприємство Boereboom Stekcultures активно й успішно займається вирощуванням декоративних деревоподібних рослин. Спеціалізуючись на розмноженні дерев і декоративних рослин, щороку вони культивують 4 000 000 саджанців. Світлодіодні промислові лампи сприяють росту рослин у новій теплиці із системою кондиціонування. 

  Андре Буребум (André Boereboom) поруч із рослинами під променями світлодіодних промислових ламп Philips

  Світлодіодні світильники кардинально

  змінили мій підхід до роботи".

   


  Андре Буребум, компанія Boereboom Stekcultures

  Правильне освітлення


  Компанія Boereboom Stekcultures давно впроваджує новітні технології. Андре Буребум (André Boereboom) уважно слідкує за передовими екологічно безпечними розробками у сфері рослинництва та ще раніше почав використовувати спеціальні світлодіодні лампи Philips для підтримки росту культур. Переконавшись на власному досвіді в перевагах світлодіодного освітлення, він вирішив установити дослідницький модуль Philips GreenPower в новій теплиці.


  "Мета цього експерименту – знайти правильні ’пропорції ’ світла для вирощування різних деревоподібних саджанців у приміщенні без доступу денного освітлення, – пояснює Буребум. – Позитивні сторони такого підходу очевидні. Я можу не лише точно контролювати температуру, рівень освітлення та вологість повітря, а й розмножувати рослини на ярусних стелажах. Таким чином мені вдається раціонально використовувати простір".


  Тестування освітлення проводилися за допомогою технології Philips у камері площею 30 кв. м. із розміщенням рослин на кількох рівнях. Спостереження за розвитком трьох окремих видів рослин проводилися з урахуванням різних вимог до клімату та налаштувань освітлення. Наразі отримано позитивні результати. ’Я вже певний час спостерігаю за використанням світлодіодного освітлення у сфері культивування рослин’, – говорить Буребум. – Я надзвичайно задоволений результатами. Наше підприємство першим почало вирощувати саджанці без денного світла".


  Під час роботи коефіцієнт тепловіддачі світлодіодних ламп надзвичайно низький, тому в теплиці Boereboom Stekcultures можна окремо контролювати інтенсивність освітлення й температуру.

   

  Дослідницький світлодіодний модуль Philips GreenPower

  Дослідницький світлодіодний модуль Philips GreenPower

  Дослідницький модуль спеціально розроблено для експериментів з освітленням. Параметри світла регулюються вручну.

  Переглянути продукти

  Пов’язані проекти

  Ми спілкуємося про  

  Відео YouTube    

  Philips GrowWise Center, Нідерланди


  Більше відео про технології й світлотехніку Philips для теплиць