Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Подолання стресу 
  під час пологів

  Лікарня Нордсйеландс,

  Хіллерод, Данія

   

  Дізнайтеся, як освітлення допомагає матерям народжувати в лікарні Нордсйеландс у Данії.

  Медсестра та немовля в пологовій кімнаті лікарні Нордсйеландс

  Усе пройшло
  дійсно добре.

  Я наче потрапила до іншого світу, схожого на затишний кокон. Я навіть почала виконувати дихальні вправи, просто дивлячись, як пульсує світло на стіні. Неймовірно. Ти розслабляєшся і відчуваєш рух".

  Пацієнтка лікарні
  Палата з оранжевим освітленням
  Палата з блакитним освітленням

  Прагнення клієнта

   

  Лікарня Нордсйеландс дбає про жінок, які планують стати матерями. Щоб полегшити біль під час пологів і допомогти жінкам подолати стрес, у лікарні спробували застосувати аудіовізуальні ефекти для створення комфортної атмосфери. У результаті співпраці з компаніями Philips і Wavecare в лікарні з’явилися дві спеціальні пологові кімнати.

  Немовля в лікарні Нордсйеландс

  Правильне освітлення

   

  Дизайн нових пологових кімнат розроблявся в рамках проекту PPI (інноваційний проект державно-приватного партнерства). Ідея полягала в тому, щоб за допомогою спокійного освітлення та музики полегшити пологи. Окрім того, жінки, слідкуючи за зміною візуальних світлових образів, отримали б змогу правильно виконувати дихальні вправи.
   

  "За задумом у пологовій кімнаті мало зникати відчуття, що ти знаходишся в лікарні, – говорить Бйорн Веннервальд, менеджер проекту компанії Wavecare. – Ми намагалися відтворити атмосферу спа та були переконані, що нові світлові текстильні панелі Luminous Textile від Philips допоможуть нам у цьому. Тому ми звернулися до глибоких знань компанії Philips у сфері динамічного освітлення".
   

  Кольорове освітлення, розслаблюючі звуки та динамічні образи є компонентами, на яких ґрунтуються всі три фази чуттєвого сприйняття. Тож система в кімнатах працює за трьома програмами: привітання, дихальні вправи та релаксація. Так жінкам легше розслабитися й зосередитися на диханні. "Усі без винятку жінки, які народжували за цією системою, залишилися задоволені", – розповідає акушерка Метте Монсруд.

  Аудіовізуальні системи допомагають не лише жінкам, а й знижують напруження медичного персоналу. Усі світлодіодні світильники є енергоефективними, а строк служби, який становить 50 000 годин, дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування та матеріальне забезпечення.

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile

  Дивовижна гра кольорів і світла на стінах

  Переглянути продукт

  Пов’язані проекти