Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Миттєве ввімкнення освітлення
  для невідкладної допомоги

  Лікарня Хольбека, Данія

   

  Дізнайтеся, як освітлення підвищує ефективність роботи в лікарні швидкої допомоги Хольбека, Данія.

   Кімната для очікування в лікарні Хольбека (Данія) зі спеціальними вбудованими світильниками Philips для медичних закладів

  Якість освітлення
  покращилася,

  а світлодіодні лампи починають працювати на повну потужність одразу після ввімкнення. Це неймовірна перевага, особливо для лікарні невідкладної допомоги, де від миттєвого реагування залежить порятунок життя".

   

  Хенрік Йоргенсен, електрик, лікарня Хольбека

   

  Спеціальні вбудовані світильники Philips для медичних закладів використовуються в лікарні Хольбека (Данія)

  Прагнення клієнта

   

  Лікарня Хольбека, яка надає невідкладну допомогу, має миттєво реагувати в разі необхідності. Це один із чотирьох найбільших центрів швидкої допомоги в регіоні Зеландія, який цілодобово приймає людей і рятує їхні життя. Чи могло освітлення підвищити рівень медичних послуг і допомогти заощадити електроенергію?

  Правильне освітлення 

   

  У лікарні, куди надходять пацієнти в тяжкому стані, життя людини залежить від того, наскільки швидко їй нададуть допомогу, тому будь-які збої в роботі неприпустимі. З огляду на функціональну надійність і тривалий строк служби світлодіодне освітлення стало ідеальним рішенням для цього медичного закладу. Компанія Philips установила в стерилізаційному відділенні 25 світлодіодних світильників CoreView, таким чином значно покращивши видимість в цьому приміщенні. "Якщо порівнювати з попередніми лампами, освітлення тепер набагато яскравіше, – ділиться враженнями Хелле Андерсен, співробітниця стерилізаційного відділення. – Усе добре видно, і я навіть читаю без окулярів. Окрім того, мені дуже подобається функція регулювання яскравості".

   

  Також у лікарні з’явилися додаткові вбудовані світильники Coreview та SmartForm. Це інноваційне обладнання забезпечує яскраве освітлення приміщень, де працює медичний персонал, і дає змогу значно скоротити витрати завдяки низькому споживанню електроенергії. В операційній інтелектуальна система управління отримує дані з датчиків та приглушує, а потім повністю вимикає освітлення, якщо в цій зоні не виявляє руху. Це ще один спосіб заощадити електроенергію.

   

  У хірургічному й анестезіологічному відділеннях ми встановили люмінесцентні лінійні світильники T5, які заповнюють приміщення яскравим білим світлом і допомагають лікарям і медсестрам зосередитися на виконанні своїх обов’язків. Завдяки новій системі освітлення лікарня сплачує за електроенергію менше, а лампи T5, строк служби яких становить 24 000 годин, і світлодіодні лампи, що працюють до 50 000 годин, майже не потребують технічного обслуговування.

   

  "Нова світлотехніка в хірургічному й анестезіологічному відділеннях енергоефективніша, ніж попередні лампи. Персонал також дуже задоволений освітленням, оскільки воно комфортне для пацієнтів і не створює відблисків".


  Сорен С. Стаге-Мадсен, компанія Højager Belysning

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   Встраиваемый потолочный офисный светодиодный светильник, соответствующий всем стандартам и заменяющий люминесцентные светильники Т5 в большинстве систем для внутреннего освещения. ...

  Безперебійне
  освітлення

  Команда

  Регіон Зеландія

  Клієнт

  Højager Belysning A/S

  Радник проекту

  Пов’язані проекти