Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Центр ’Рука допомоги дітям’,

  Гамбург, Німеччина

   

  Дізнайтеся, як система динамічного освітлення в центрі ’Рука допомоги дітям’ створює домашній затишок для дітей із вадами розвитку.

  Кімната з освітлювальним обладнанням Philips

  Kupferhof –
  перший у Гамбурзі центр

  для дітей із серйозними вадами розвитку, який надає послуги з короткочасного догляду. Уся родина може на кілька днів завітати сюди та дійсно відпочити. Приємна атмосфера тут також створюється сучасним світлодіодним освітленням Philips".
   

  Штеффен Шуманн, голова некомерційної благодійної організації Hände für Kinder

  Пара з дитиною в центрі ’Рука допомоги дітям ’
  Кімната з освітлювальним обладнанням Philips

  Прагнення клієнта

   

  Kupferhof – інноваційний центр для дітей із серйозними вадами розвитку. Некомерційна благодійна організація Hände für Kinder e. V. (’Рука допомоги дітям ’), якій належить цей заклад, пропонує послуги з короткочасного догляду за дітьми, щоб їхні батьки також могли відпочити й відновити сили. Компанії Philips запропонували встановити обладнання, яке б забезпечило практичне й водночас приємне освітлення.

  Коридор центру ’Рука допомоги дітям ’

  Правильне освітлення

   

  Приміщення центру допомоги Kupferhof є прикладом сучасного дизайну. Головне його завдання – створити якомога комфортніші умови для дітей, а з огляду на пропоновані курси інтенсивної терапії та дбайливе ставлення персоналу обладнання й інтер’єр мали повністю відповідати атмосфері та сприяти приємному перебуванню тут. Тобто середовище має бути адаптоване до індивідуальних потреб маленьких пацієнтів і сприяти покращенню їх самопочуття.

  Ми почали втілювати в життя унікальну ідею освітлення. У коридорах з’явилися великі яскраві панелі, які розквітають барвами, що так подобаються дітям. У кімнатах світильники над вікнами за допомогою рівного та м’якого світлового фону створюють враження приємного денного освітлення, а декоративні лампи й нічники пробуджують позитивні емоції. Світлодіодне освітлення настільних ламп myBuddy в спальнях також ефективно впливає на корекцію біологічних ритмів, наприклад режим активності та відпочинку.
   

  Тепер завдяки дбайливо підібраним лампам і світильникам у всіх приміщеннях панує привітна та приємна атмосфера. Відповідно до вимог щодо пожежної безпеки, у коридорах на стелі встановлено систему FP-secure, яка складається із захисних матеріалів і високоефективних світильників Philips.

  Цю система –інноваційне екологічне рішення з освітлення – було розроблено спеціально для застосування в медичних закладах і реабілітаційних центрах із догляду. Енергоефективне світлодіодне освітлення допомагає знизити витрати, але найголовніше те, що діти задоволені й почуваються в безпеці.

  Пов’язані проекти