Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Грандіозні перспективи медичного центру

  Медичний центр Фаньо,

  Нордбю, Фаньо, Данія

   

  Дізнайтеся, як освітлення зацікавлює кваліфікованих спеціалістів залишатися на острові Фаньо.

  Коридори зі світлотехнікою Philips

  Острів Фаньо обов’язково вирізнятиметься серед інших,

  тому ми запроваджуємо принципи енергоефективності у всі сфери нашого життя ".

   


  Ларс Х. Олсен, голова муніципалітету Фаньо.

  Фасад медичного центру Фаньо, освітлений обладнанням Philips
  Панель Luminous Textile зблизька

  Прагнення клієнта

   

  Муніципальна влада Фаньо покладала великі надії на новий медичний центр. У будівлі площею 3100 кв. м. мали розміщуватися всі медичні установи острова та навчальний заклад. Але щоб на острові залишалися працювали висококласні фахівці, потрібно було непересічне рішення. Чи могло освітлення допомогти в цьому?

  Вхід до медичного центру Фаньо, яскраво освітлений за допомогою обладнання Philips

  Правильне освітлення

   

  Щоб зацікавити та залучити кваліфікованих медичних працівників до роботи в центрі, потрібні були не лише сучасні об’єкти інфраструктури та комфортні умови роботи. На думку муніципальної влади, успішне функціонування центру визначав ще один важливий чинник. На острові Фаньо, що знаходиться у Ваттовому морі, погода часто змінюється. Очільники острова уважно стежили за розвитком альтернативних джерел енергії, тому вирішили встановити енергоефективні світлодіодні світильники.
   

  У медичному центрі впровадили інноваційне освітлення. Стельові світильники Luxspace забезпечують збалансоване, рівномірне освітлення всіх приміщень будівлі, тому люди з вадами зору почуваються тут безпечно. Колірна температура світла в окремих зонах налаштовується за допомогою системи керування ColorChaser Touch. Тепер у центрі за потреби можна створити затишну атмосферу в приймальні й таким чином заспокоїти пацієнтів, які чекають на лікаря.
   

  Чисте, високоякісне світлодіодне освітлення перетворило медичний центр на місце, де приємно працювати. Більше того: нова система є енергоефективною та знижує викиди вуглекислого газу. Після встановлення замість старого обладнання світлодіодних світильників із тривалим строком служби регулярна заміна 1300 ртутних ламп більше не потрібна. Кваліфіковані фахівці залишаються на острові, а норми екологічного сталого розвитку, у якому рухається центр, витримано.

  З новими світлодіодними технологіями споживання електроенергії та витрати C02 скоротилися майже на 70%.

  Пов’язані проекти