Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Усе для міцного сну

  літніх людей

  Будинок для літніх людей,
  Золінген, Німеччина


  Дізнайтеся, як освітлення регулює денний і нічний відпочинок мешканців будинку для літніх людей.
  Медсестра й пацієнт задоволені яскравим освітленням Philips у будинку для літніх людей (Золінген, Німеччина)

  Неймовірно приємно
  спостерігати,

  як за допомогою освітлення відчутно покращується самопочуття наших мешканців. Окрім того, обладнання створює ефект денного освітлення, що позитивно впливає на роботу персоналу ".

   

  Ральф Пашольд, упорядник у будинку для літніх людей, компанія SV Group

  Коридор у будинку для літніх людей, яскраво освітлений за допомогою обладнання Philips
  Медсестра допомагає мешканцю будинку для літніх людей, де встановлено систему динамічного освітлення Philips для медичних закладів

  Прагнення клієнта

   

  Будинок для літніх людей Am Kirschbaumer Hof є взірцем для наслідування. Цей сучасний заклад докладає всіх зусиль, щоб його мешканці почувалися якнайкраще. На першому місці – спілкування та піклування про людину як особистість. Чи вдалося за допомогою освітлення покращити самопочуття та безпеку мешканців і персоналу?

  Правильне освітлення 


  У будь-якому закладі, що надає послуги догляду, світло може впливати на поведінку та самопочуття людей. Тому керівництво дому для літніх людей Am Kirschbaumer Hof прагнуло за допомогою освітлення створити спокійну атмосферу в цьому новому закладі. Вони сподівалися відтворити звичний біологічний ритм активності та відпочинку й налагодити режим сну людей, що страждають на слабоумство.

   

  Компанія Philips розпочала встановлення системи динамічного освітлення, головними елементами якої є світильники Savio та система керування Dynalite. Вони створюють ефект природного денного освітлення, регулюючи рівень яскравості й колірну температуру. Уранці заливає кімнати яскраве біле світло з блакитним відтінком, а надвечір воно поступово стає м’якшим і теплішим. Таким чином підтримується сталий циркадний ритм (так званий ’внутрішній годинник’ організму), тому сповнені енергії пацієнти активно проводять день і спокійно відпочивають уночі.

   

  Нове освітлення для медичних закладів покращило якість життя мешканців будинку. Приємна атмосфера створює передумови для міцного сну в нічний час, забезпечує гарне самопочуття, а також сприяє спілкуванню між людьми. Нове обладнання яскраво освітлює приміщення, тому мешканці та персонал вільно й безпечно пересуваються центром. Не менш важливими є гарне самопочуття персоналу та задоволення від роботи.

   

  "Сучасні досягнення сприяють значним змінам у сфері надання послуг із догляду. Система динамічного освітлення від Philips – яскравий приклад таких позитивних зрушень. Вона допомагає мешканцям нашого будинку, а особливо людям зі слабоумством, налагодити звичайний розпорядок дня ".

  Ральф Пашольд, упорядник у будинку для літніх людей, компанія SV Group

  Системи управління Dynalite

  Системи управління Dynalite

  Простий підхід до керування освітленням. Система Dynalite забезпечує автоматизоване управління світлотехнікою, налаштовується відповідно до ваших вимог і заощаджує електроенергію.

  Переглянути продукт

  Світло, яке
  заспокоює

  Команда

  AM Kirschbaumer Hof

  Клієнт

  Пов’язані проекти