Інші бренди компанії

Пропозиції

  Усе для міцного сну 

  пацієнтів

  Королівська лікарня Бредфорда,
  Бредфорд, Великобританія


  Дізнайтеся, як освітлення в Королівській лікарні Бредфорда покращує самопочуття та сприяє міцному сну пацієнтів.
  Проект Healwell – Королівська лікарня Бредфорда

  Загалом 
  освітлювальні рішення

  змінили вигляд палат – тепер вони світліші, яскравіші та привітніші. Без сумніву пацієнти також оцінили перетворення: вони почуваються спокійніше й затишніше".
  дівчинка з ведмедиком
  Затишніша атмосфера в палатах – Philips

  Прагнення клієнта

   

  Боротися з проявами слабоумства важко навіть найстійкішим людям. Прагнучи покращити самопочуття та створити оптимальні умови для пацієнтів, Королівська лікарня Бредфорда звернулася до компанії Philips із проханням допомогти покращити атмосферу у відділенні.

  Правильне освітлення 

   

  З огляду на зростання кількості людей, які страждають на слабоумство, медичні заклади вживають усіх можливих заходів для забезпечення оптимальних умов по догляду за такими пацієнтами. У спеціальному відділенні Королівської лікарні Бредфорда, де лікуються люди з різними формами слабоумства, започаткували проект із надання послуг, орієнтованих на задоволення потреб пацієнтів, поглиблення взаємодії між персоналом і пацієнтами та запобігання проявам тривожності. Ще одним завданням було підбадьорити пацієнтів і персонал.

   

  Компанія Philips радо допомогла втілити в життя цю ініціативу. Щоб покращити умови перебування в лікарні, ми встановили системи динамічного освітлення, які створюють яскраву атмосферу та піднімають настрій пацієнтів. Після насиченого дня вони добре відпочивають уночі. Це особливо важливо для людей зі слабоумством, яким важко заснути вночі, оскільки вони часто сплять удень. Окрім того, що система сприяє правильному відпочинку пацієнтів, яскраве чітке освітлення динамічної системи в поєднанні з нещодавно встановленими світильниками LuxSpace LED Compact допомагає персоналу залишатись уважним і зосередженим.

   

  Окрім того, у палатах цього відділення ми встановили системи HealWell. Вони автоматично змінюють яскравість освітлення протягом дня відповідно до природного освітлення, яке регулює періоди сну людини. Пацієнти, не піднімаючись із ліжка, за допомогою пульта дистанційного керування можуть вибирати колір освітлення; таким чином у них з’являється обнадійливе відчуття контролю над середовищем, у якому вони перебувають. У них знижуються прояви тривожності, вони краще сплять, а це полегшує роботу персоналу.

   

  Значною перевагою для інфраструктури медичного закладу є те, що роботу системи регулює датчик часу, тому всі функції активуються автоматично, а за 11–12 місяців після її встановлення не виникло жодних проблем з експлуатацією", – зазначає Шейн Емблтон, менеджер проекту з дизайну медичного закладу.

  Пов’язані проекти