Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Лікарня,

  що не схожа на

  медичний заклад

  Лікарня Бергманншайль Бюер,
  Гельзенкірхен, Німеччина
   

   

  Дізнайтеся, як освітлення в лікарні Бергманншайль Бюер допомагає в догляді за пацієнтами.

  Освітлення в палатах

  Неймовірно,

  наскільки правильне освітлення змінює атмосферу".

  Прагнення клієнта

   

  Коли в лікарні Бергманншайль Бюер відкрили нове відділення, розраховане на 31 пацієнта, керівництво прагнуло створити атмосферу, яка б скоріше нагадувала готель, ніж медичний заклад. Команда Philips згодилася допомогти, але приємне декоративне освітлення було не єдиним завданням. Світлотехніка повинна була відповідати суворим санітарним нормам і високим стандартам щодо якості технічного обладнання. Також освітлення мало бути виключно енергоефективним, а період повернення інвестицій – максимально коротким.

  Освітлення коридорів

  Правильне освітлення


  Лікарня Бергманншайль Бюер у Гельзенкірхені, яка щороку приймає 20 000 пацієнтів, надає найякісніші медичні послуги та створює оптимальні умови для лікування. У рамках пілотного проекту менеджери підбирали рішення, яке б додало виразності та певної своєрідності новому відділенню, у якому пацієнти могли б налаштовувати привітне декоративне освітлення відповідно до власних потреб.

  Світлодіодне обладнання стало панацеєю. У палатах по краю дерев’яних панелей встановили декоративні світлодіодні стрічки, які гарно їх підсвічують. Також на стінах розмістили світильники для читання, щоб пацієнти комфортно проводили час за книжками та журналами. Замість традиційних ламп для загального освітлення палат використали світильники DayZone, які рівномірно та якісно освітлюють приміщення, не створюючи відблисків. Тепер на стелі навіть відбивається сяйво у формі корони. Вбудовані світильники StyliD Mini, а також стельові світильники LuxSpace Mini забезпечують зручне та яскраве освітлення в коридорах. Карнизне обладнання для виразного кольорового підсвічування, установлене на стелі біля дверей палат, розфарбовує стіни різними барвами.

  Контролери із сенсорним дисплеєм для динамічного керування новими системами освітлення дозволяють змінювати колір світла й активувати попереднього налаштовані сценарії освітлення. Пацієнти, персонал і менеджери вражені кінцевим результатом. Комфортна атмосфера допомагає пацієнтам відновлювати сили, а персонал і лікарі насолоджуються роботою в приємній обстановці. Медичне обслуговування стало ще кращим.

  "Сучасні світлодіодні світильники гарантують високу якість освітлення в питанні передачі кольорів, відсутності відблисків і візуального комфорту. Ми також значно заощаджуємо споживання електроенергії, а тривалий строк служби дозволяє скоротити витрати на технічне обслуговування. Тож досягнення в цьому аспекті максимальні".

  Пов’язані проекти