Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Унікальний

  характер

  магазину

  Jumbo Foodmarkt
  Нідерланди


  Дізнайтеся, як екологічно безпечне освітлення для супермаркетів створює приємну атмосферу для клієнтів Jumbo.
  Проект Philips – Супермаркет Jumbo Foodmarkt (Бреда, Нідерланди)

  Ми доклали
  максимум зусиль,

  щоб застосувати екологічно безпечні рішення у всьому магазині. Не менш важливо було вибрати найкраще освітлення. Воно мало бути динамічним і водночас приємним, створювати правильну атмосферу та споживати мінімум електроенергії. Ми вважаємо Philips надійним партнером з освітлення, який за досвідом та інноваціями випереджає всі інші компанії".
   

  Герман Бельдман, менеджер із технічного розвитку супермаркетів Jumbo

  Освітлення Philips засвідчує свіжість м’яса в супермаркеті Jumbo Foodmarkt (Нідерланди)
  Освітлення Philips засвідчує свіжість риби в супермаркеті Jumbo Foodmarkt (Нідерланди)

  Прагнення клієнта

   

  Супермаркет Jumbo Foodmarkt у Бреді – шедевр сучасної роздрібної торгівлі. На площі 6000 кв. м клієнтам пропонується найширший асортимент товарів у Нідерландах. На полицях супермаркету загалом представлено 35 000 найменувань. Як компанії Philips удалося впровадити екологічно чисті технології в систему цього супермаркету?

  Ресторан із сучасним світлодіодним освітленням Philips у супермаркеті

  Правильне освітлення 


  Візит до супермаркету Jumbo – це гарантовано незабутні враження. Цей продуктовий магазин пропонує найширший асортимент товарів у Нідерландах. Окрім того, тут є власні шоколадниця, пекарня, кав’ярня та кафе. Керівництво закладу прагнуло дібрати освітлювальне рішення, головною рисою якого є екологічність. Також воно мало підкреслювати унікальний характер магазину. Не менш важливо було акцентувати увагу на особливостях інтер’єру, основними декоративними елементами якого є цегляні стіни й дерев’яні вивіски. Одразу стало зрозуміло, що штучне освітлення не впорається з такими завданнями.

   

  Рішення знайшлося – світлодіодне обладнання. Наші світильники нового покоління випромінюють світло, схоже на денне, створюючи атмосферу вуличного ринку. На рядах із бакалією з’явилися світлодіодні панелі Maxos. Тепер вони слугують орієнтирами для відвідувачів. Для підсвічування груп продуктів і вітрин зі спеціальними пропозиціями використовуються світильники StyliD.

   

  На касах і в проходах ми встановили стельові світильники LuxSpace, які добре освітлюють зони, де постійно перебуває персонал, і створюють комфортну атмосферу для покупців навіть на виході із супермаркету. Для загального освітлення застосовуються світильники ExactEffect, які випромінюють приємне сяйво без відблисків, тож клієнти почуваються комфортно. У відділі делікатесів спеціальні лампи StyliD Rose не спотворюють колір м’ясних продуктів.

   

  Усі завдання виконано! Тепер магазин оснащено унікальною системою освітлення, що передає дух закладу та надає продуктам неперевершеного вигляду. Слід зазначити, що світлодіодне обладнання споживає на 25% менше електроенергії, ніж світлотехніка в інших магазинах мережі Jumbo, і вимагає менших витрат на обслуговування.

  • Maxos LED, для промышленного сектора
   Maxos LED, для промышленного сектора
   В некоторых областях промышленности и сфере розничных продаж необходимы системы освещения с разумным периодом окупаемости и, вместе с тем, соответствующие всем техническим требован...

  Упровадження
  екологічно безпечної
  системи

  Команда

  Супермаркети Jumbo

  Клієнт

  Пов’язані проекти