Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Презентація,

  яка не залишить байдужим

  Eataly
  Рим, Італія

     

  Дізнайтеся, яке враження справляє спеціалізоване освітлення для торговельних закладів на клієнтів Eataly в Римі.
  Фасад торгового центру Eataly, яскраво освітлений світлотехнікою Philips

  Нам дуже подобається
  результат. 

  Усі клієнти схвалюють наш вибір освітлення. Нам більше до вподоби загальне визнання нашого кулінарного таланту, але компліменти щодо освітлення теж приємно чути!"

   

  Оскар Фарінетті, засновник Eataly

  Світлодіодне обладнання Philips для магазинів
  Спеціалізована світлотехніка Philips у торговельному центрі Eataly

  Прагнення клієнта


  Рим пишається центром Eataly. Цей чотириповерховий торговий центр, у якому можна знайти спеціалізовані магазини, кафе та різні навчальні центри, доводить, чому візитівкою Італії є її неймовірні кулінарні шедеври. До відкриття центру, запланованого на червень 2012 року, залишалося всього дев’ять місяців, коли компанія Philips почала розробляти концепцію його фантастичного освітлення.
  Усередині торгового центру Eataly зі спеціалізованим освітленням Philips для магазинів

  Правильне освітлення

   

  Такого гастрономічного гіганта, як Eataly, задовольнив би лише оригінальний проект. Спільно з італійською дизайнерською компанією Luceplan, власником якої є Philips, наша команда почала працювати над оформленням магазину, яке мало пробуджувати лише приємні емоції. Для загального освітлення й ілюмінації торгового залу ми встановили світильники StyliD, які кріпляться до стелі за допомогою напрямних. Вони заповнюють приміщення яскравим, живим світлом або створюють більш витончену атмосферу, наприклад у відділі вишуканих вин.

   

  Для підсвічування полиць застосовуються світлодіодні панелі Maxos, промені яких ефектно спрямовуються на товари, підкреслюючи їх якість і чудовий вигляд. Для освітлення фасаду всередині будівлі ми розмістили світлодіодні лампи Philips eW Graze Powercore, а перед входом з’явилися заглиблені в тротуар світлодіодні світильники DecoScene. Тепер ізсередини статичну та динамічну ілюмінацію вікон забезпечують лампи iColor Graze Powercore. Так неймовірний вигляд фасаду закликає людей завітати до магазину.

   

  Також було реконструйовано конференц-зал. На стінах ми встановили світлодіодні панелі Luminous Тextile із текстильними полотнами Kvadarat, на які проеціюються прекрасні образи, що народжуються з променів світла та кольорів. В Eataly панує унікальна атмосфера, яку неможливо забути.

   

  Від початку Eataly є чудовим прикладом успішного підприємства, яке щодня обслуговує 25 000 відвідувачів. Без світла ці досягнення були б неможливі, оскільки саме воно приваблює та скеровує клієнтів і залишає від візиту в торговельний центр незабутні враження.

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile

     

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile

  Дивовижна гра кольорів і світла на стінах

  Переглянути продукт

  Пов’язані проекти