Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Спільна боротьба з

  глобальним

  потеплінням

  Супермаркети Consum,
  Валенсія, Іспанія  


  Дізнайтеся, як супермаркету Consum вдалося зменшити викиди вуглекислого газу за допомогою світлодіодного обладнання.
  Чудово освітлені ряди в супермаркеті Consum (Валенсія)

  Ми
  правильно вчинили, 

     

  звернувши увагу спершу на світлодіодну технологію. На сьогодні світлодіодні системи Philips споживають найменше електроенергії, а якість освітлення відповідає високим стандартам бренду Consum".

   

   Д. Еміліо Бермелль, менеджер відділу, що займається виконанням робіт (відділ розробок)

  Освітлення Philips засвідчує свіжість риби та м’яса в супермаркетах Consum (Валенсія)
  Світлодіодні лампи Philips яскраво освітлюють товари в супермаркеті Consum (Валенсія)

  Прагнення клієнта

   

  Consum – це найбільша мережа супермаркетів на узбережжі Середземного моря в Іспанії. У пошуках рішення, яке б дозволило знизити викиди вуглекислого газу на 5%, компанія звернула увагу на енергоефективне освітлення від Philips.

  Д. Еміліо Бермелль, менеджер відділу, що займається виконанням робіт (відділ розробок), стоїть поруч зі стійкою з фруктами в супермаркеті Consum (Валенсія)

  Правильне освітлення 


  Новий супермаркет Consum у Бечі став ідеальним майданчиком для тестування світлодіодного обладнання. Установивши тут інноваційну світлотехніку та системи керування, компанія могла вирахувати, скільки електроенергії можна заощадити, упровадивши світлодіодні технології освітлення у всіх магазинах. З огляду на ці завдання спершу ми замінили загальне освітлення світлодіодними лампами MASTER LEDtubes GA. Завдяки високій якості й оптимальному розподіленню освітлення воно створює приємну атмосферу для покупців і є ідеальною альтернативою традиційним флуоресцентним лампам. Після модернізації споживання електроенергії скоротилося на 45%.

   

  Щоб розставити правильні акценти, ми використали стельові світильники LuxSpace Accent, промені яких можна спрямувати в потрібному напрямку та привернути увагу клієнтів до товарів. У холодильниках і на стінах були встановлені лампи MASTER LEDtubes SA. Ця світлотехніка – оптимальний вибір для холодильників, оскільки вона не виділяє тепло. Окрім того, лампи оснащено поворотними механізмами, що дозволяє за допомогою світла виділяти конкретні продукти на полицях.

   

  Система світлодіодного освітлення перевершила всі сподівання. Рівень яскравості не змінився, але переваги світлодіодів очевидні – чисте, біле світло та відмінна кольоропередача, які підкреслюють гарний вигляд продуктів. Хав’єр Мартінез, директор із технічного обслуговування, у захваті від проведеної модернізації: "Тепер наш супермаркет оснащено найкращою з представлених на ринку систем освітлення, яка дозволяє заощаджувати 60% електроенергії порівняно зі старим обладнанням. Ми пишаємося, що система освітлення нашого супермаркету найефективніша у всій Валенсійській громаді".


  Нове рішення знижує споживання електроенергії в супермаркеті на 35%. Це значний крок у напрямку підвищення екологічної безпеки мережі Consum. Тепер компанія Consum також сплачує менші рахунки за електроенергію, а з лампами, строк експлуатації яких складає 10 років, витрат на технічне обслуговування взагалі немає.

  Спільна боротьба з
  глобальним потеплінням

  Команда

  Супермаркети Consum

  Клієнт

  На веб-сайт

  Пов’язані проекти