Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Новий вигляд

  відомої компанії

  Carrefour,
  Сантьяго-де-Компостела, Іспанія


  Дізнайтеся, як за допомогою інноваційних рішень вдалося створити ефект денного освітлення в гіпермаркеті Carrefour, де немає вікон.
  У супермаркеті Carrefour Santiago поєднано технологію світлодіодного освітлення й систему інтелектуального керування ним

  Якщо ввімкнути обладнання
  на повну потужність,

  можна отримати ефект денного освітлення".
  Правильне освітлення привертає увагу відвідувачів до представленого в Carrefour Santiago одягу
  Покупці оцінюють свіжість м’яса та риби в магазині Carrefour Santiago за їх виглядом

  Прагнення клієнта

   

  Найбільша мережа роздрібної торгівлі Carrefour відкрила новий магазин у Північно-Західній Іспанії. Оскільки в будівлі не було вікон, через які б проникало денне світло, компанія шукала спосіб створити в приміщеннях природнє освітлення. Чи вдалося Philips досягти бажаного результату, не порушуючи норм екологічно сталого розвитку?

  Правильне освітлення 


  Компанія Carrefour, яка володіє 9500 магазинами в 32 країнах, знає все про торгівлю. Заснована 1959 року, компанія володіє найбільшою мережею роздрібної торгівлі в Європі та займає друге місце у світі за кількістю магазинів. Освітлення нового гіпермаркету в Сантьяго-де-Компостела стало складним завдання, оскільки будівля не мала вікон, тобто денне світло не проникало всередину. З огляду на принципи екологічно сталого розвитку, яких дотримується компанія, потрібно було знайти дієве й водночас енергоефективне рішення з освітлення.

   

  Ним стало світлодіодне обладнання. Над торговими рядами ми встановили світлодіодні світильники Maxos, які створюють ефект природного освітлення. Їх яскраве, біле світло забезпечує жваву атмосферу без будь-яких неприємних відблисків. Щоб за допомогою підсвічування підкреслити якість товарів, ми зупинилися на світлодіодних лампах Ecostyle, які також характеризуються високим рівнем кольоропередачі. Ці світильники дозволяють скоротити споживання електроенергії на 55% і 50% відповідно – досить значні показники для такого великого магазину.

   

  Установлені в холодильниках і морозильних камерах світлодіодні трубки Master LED SA споживають на 60% менше електроенергії та створюють привабливе біле сяйво, яке привертає увагу до продуктів. Під час роботи ця світлотехніка практично не виділяє тепло, тобто охолоджувальні елементи працюють у звичайному режимі, підтримуючи встановлену температуру, а магазин зменшує витрати на електроенергію. Керування всіма під’єднаними до мережі DyNet системами освітлення здійснюється за допомогою Philips Dynalite. Ця система дуже зручна, оскільки в ній можна вмикати попередньо налаштовані параметри освітлення.

   

  Порівняно зі звичайним типом освітлення нова система, яка на 100% складається зі світлодіодного обладнання, заощаджує 60% електроенергії, споживаної в гіпермаркеті Carrefour. Ми маємо вражаючі показники – зниження викидів C02 на 96 тонн щороку.

  • Maxos LED, для промышленного сектора
   Maxos LED, для промышленного сектора
   В некоторых областях промышленности и сфере розничных продаж необходимы системы освещения с разумным периодом окупаемости и, вместе с тем, соответствующие всем техническим требован...

  Приємне  
  враження з першого погляду

  Команда

  Carrefour S.A. – гіпермаркет Carrefour Santiago

  Клієнт

  Хосе Франциско Мойя

  Головний інженер

  Хуан Карлос Монтеагудо

  Консультант Philips

  Пов’язані проекти