Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  XL тепер означає

  ’суперсмачно’

  Albert Heijn XL
  Ейндговен, Нідерланди


  Ви не пошкодуєте про свій візит до супермаркету AHXL (тепер XL означає не його розмір, а розшифровується як ’суперсмачно’) після його цілковитого перетворення. Окрім піцерії, де готують основну страву в кам’яній печі, а також розмаїття невеличких кафе зі свіжими смаколиками від шеф-кухарів, у супермаркеті AH ви знайдете безліч відділів. Постійне оновлення асортименту товарів і свіжі продукти приємно здивують.
  Супермаркет Albert Heijn XL в Ейндговені – Світлотехніка Philips 1

  Наші клієнти насолоджуються
  приємною та

  та жвавою атмосферою. Старанно дібрана колірна температура освітлення створює відчуття комфорту в кожному відділі, а привабливий вигляд продуктів не залишить клієнтів байдужим. Перші відгуки покупців, галузевих ЗМІ й експертів були схвальними".

   

  Діяна Ціцак, менеджер із розробки концепцій розвитку в Європі (компанія Ahold)

  Супермаркет Albert Heijn XL в Ейндговені – Світлотехніка Philips 3

  Прагнення клієнта

   

  У дизайні інтер’єру використовуються екологічні матеріали, а на даху встановлено 1200 сонячних панелей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Безперечно, установлення всередині та ззовні енергоефективних світлодіодних світильників і створення за допомогою належного освітлення максимально комфортних умов для всіх покупців стало наступним кроком оптимізації торгового закладу. На цьому етапі за справу взялася компанія Philips.

  Супермаркет Albert Heijn XL в Ейндговені – Світлотехніка Philips 4

  Правильне освітлення

   

  Порівняно з іншими супермаркетами концепція освітлення цього торговельного закладу є інноваційною в багатьох аспектах. Основна відмінність полягає у використанні різних колірних температур. Цей підхід отримав у компанії Philips доречну назву ’рецепти світла’, оскільки саме завдяки освітленню кожен відділ і продукти в ньому привертають увагу й виглядають надзвичайно апетитно.


  Окрім того, система керування Dynalite на основі протоколу Dali дозволяє регулювати рівень яскравості всіх світильників. Оскільки ми не використовуємо лінійні світильники, зони зі свіжими продуктами та полиці з бакалією освітлені рівномірно.


  Найбільше вражає вестибюль, який перетворився на торговий зал. Тут повсюди розставлені гарно облаштовані лотки з товарами від місцевих постачальників. Відчуття справжнього "ринку просто неба" створюють чудові циліндричні світильники Philips Modular Flatmoon, які встановлено всередині та ззовні вздовж величезного скляного фасаду. Світлотехніка Selecon, яка зазвичай використовується в розважальних закладах, відкидає на підлогу неймовірні тіні. Здається, сонце пробивається крізь листя дерев. Протягом дня освітлення ринку регулюється інтуїтивно. Удень його інтенсивність становить 100%, у сутінках зменшується до 60%, а з настанням ночі складає 30%. Протягом усього дня в цьому залі панує фантастична атмосфера.

   

  Біля кас відвідувачів теж не залишає відчуття, ніби вони знаходяться на вулиці. Тут обладнання mini 300 Stealth забезпечує приємне, схоже на природнє освітлення, яке максимально згладжує контраст під час виходу з приміщення під яскраве сонячне проміння. Діяна Ціцак, менеджер із розробки концепцій розвитку в Європі (компанія Ahold), ділиться враженнями: "У магазині надзвичайно приємна й тепла атмосфера. Не останню роль зіграло тут освітлення. Перші відгуки покупців, галузевих ЗМІ й експертів були схвальними".

  Dynalite controls

  Системи управління Dynalite

   

  Простий підхід до керування освітленням. Система Dynalite забезпечує автоматизоване управління світлотехнікою, налаштовується відповідно до ваших вимог і заощаджує електроенергію.

   

  Докладніше

  Супермаркет Albert Heijn XL
  Ейндговен
   

  Команда

  Ahold

  Клієнт

  Джудіт Евераартс ван Классен, компанія Erdmann architects & designers

  Архітектор інтер’єру

  Пов’язані проекти