Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Ідеальне доповнення
  до ефектних вітрин

  Магазин You Are Here,

  Ейндговен, Нідерланди

   

  Дізнайтеся, як технологія CrispWhite дозволила представити модний асортимент бутика You Are Here у вигідному світлі.

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile перед будівлею 200 grays inn

  Мене неймовірно
  зацікавила

  гра світла на склі та склотканині, тому я почав втілювати цю ідею в моїх моделях".

  Джеф Монтес, дизайнер модного одягу
  Вітрина бутика You Are Here
  Вітрина бутика You Are Here зблизька

  Прагнення клієнта

   

  Вітрина магазину модного одягу You Are Here потребувала вигідного освітлення. Під час шоу Philips Illuminesca 2013 року бренд представляв роботи перспективного дизайнера. Однак традиційне освітлення не створювало потрібної атмосфери, тому в пригоді стали інноваційні технології.

  Сяюча вітрина бутика You Are Here

  Правильне освітлення

   

  Багатообіцяючий дизайнер Джеф Монтес уже не раз працював зі штучним освітленням. На останньому курсі 25-річний випускник Інституту мистецтв ArtEZ Арнема почав експериментувати з відблиском світла на склі та волокні. Джеф блискуче втілив цей задум у своїх моделях. Його сміливі колекції зачарували всіх прихильників високої моди.


  Для шоу Philips 2013 Illuminesca магазин You Are Here в Ейндговені мав представляти одну з найкращих робіт Джефа. Для цього її розмістили у вітрині. Однак традиційне освітлення спотворює білий колір, надаючи йому жовтого відтінку. Тому представники магазину почали шукати альтернативне рішення.

  Ним стали світильники Philips StyliD CrispWhite. Ця новітня технологія дозволяє передавати насичений білий колір і підкреслює інші яскраві кольори. Саме це часто потрібно магазинам для представлення одягу соковитих кольорів. Безперечно рівень яскравості галогенових ламп значно поступається ультрасучасному світильнику, який перетворився на єдине потужне джерело освітлення, промені якого легко спрямувати в потрібному напрямку. Завдяки новаторському підходу робота Монтеса мала неймовірний вигляд як у вітрині магазина, так і на подіумі.


  Витончені відблиски склотканини та підкреслено яскраві кольори моделі говорили самі за себе. Ще ніколи дует світла й білої склотканини не виглядав так стильно!

  Пов’язані проекти