Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Сяюче убрання

  торгового залу

   

  Harrods, Великобританія

   

  Дізнайтеся, як із технологіями енергоефективного освітлення універмаг Harrods заграв новими барвами.

  Яскраво освітлений лампами Philips для люстр торговий зал у Harrods (Великобританія)

  Тепер люстри сяють,  як діаманти,

  а персонал торгового залу дуже задоволений новими лампами у формі свічок. Згодом ми обов’язково встановимо їх по всьому магазині".
  Жінка розглядає товари у світлі від систем освітлення Philips для магазинів
  Люстри в Harrods (Великобританія) зі світлодіодними лампами Philips у формі свічок

  Прагнення клієнта

   

  Harrods – відомий у всьому світі універмаг люкс-класу. У відділі Wedgwood магазину, що знаходиться в районі Найтсбридж, потрібно було встановити сучасні лампи. Застарілі лампи споживали багато електроенергії, а їх висока тепловіддача перешкоджала належній роботі кондиціонерів. Чи могла б технологія світлодіодного освітлення допомогти в цьому випадку?

  Ефектно підсвічені товари в універмазі Harrods (Великобританія) і свічкоподібні лампи Philips для люстр

  Правильне освітлення

   

  Wedgwood – це всесвітньо відомий бренд розкішних товарів для дому. Особливість інтер’єру відділу Wedgwood у Harrods підкреслюють вишукані люстри. Тому їх вигляд має бути бездоганним, а атмосфера залу з яскравим освітленням – приємною для клієнтів.

   

  Хоча попередні галогенові лампи потужністю 15 Вт створювали правильне освітлення, вони споживали багато енергії, а їх тепловіддача була надто високою, що призводило до підвищення витрат на експлуатацію. Спочатку ми встановили світлодіодні лампи у формі свічки, але це не допомогло досягти бажаного ефекту яскравого сяяння.

   

  Ідеальним рішенням стали лампи MASTER LEDcandle. Їх акрилові лінзи у формі квітки лотоса створюють додатковий яскравий блиск. Тепер люстри зі світлодіодними лампами виглядають вражаюче й заповнюють зал вишуканим сяйвом. Керівництво універмагу Harrods не лише заощадило кошти, скоротивши витрати на електроенергію, а й зменшило її споживання системами кондиціонування повітря, оскільки було усунуто джерела надмірної тепловіддачі. Переваги світлодіодного освітлення беззаперечні.

   

  Строк служби нових ламп становить 20 000 годин, тож замінювати їх потрібно не так часто. Як результат, універмаг Harrods не витрачає надмірні кошти на технічне обслуговування.

  Пов’язані проекти