Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Тандем сучасних надійних технологій і

  класичного інтер’єру

   

  Галерея Принца,
  Стокгольм, Швеція


  Дізнайтеся, як світлодіодні лампи з регульованою яскравістю розкішно освітлюють Галерею Принца в міській ратуші Стокгольма.

  Освітлення Галереї Принца (Швеція) за допомогою енергоефективних світлодіодних ламп Philips у формі свічок

  Це
  унікальний проект.

  Уперше новітнє світлодіодне обладнання встановлено в будівлі, яка є пам’яткою культурно-історичної спадщини".

   

  Мадлен Сйостед, уповноважена з питань культурної спадщини та нерухомості Стокгольма

   Тепле сяйво в Галереї Принца (Швеція) від люстри зі світлодіодними лампами Novallure

  Прагнення клієнта

   

  Міська ратуша Стокгольма – це національна культурно-історична пам’ятка. Галерея Принца – зал, у якому проводять урочисті зустрічі, освітлюється люстрами та бра 1920-х р.р. Чи вдалося компанії Philips знайти енергоефективну заміну лампам розжарювання, які споживають неймовірні обсяги електроенергії? 

  Декоративні бра зі світлодіодними лампами Novallure Philips у формі свічки в Галереї Принца

  Правильне освітлення

  Люстри та бра – невід’ємна складова вікових традицій, яких дотримуються в Галереї Принца. Дизайн оригінальних світильників відображав тенденції освітлення, які вважалися передовими у 1920-х р.р. Однак у вересні 2009 року Євросоюз ухвалив закон, що забороняє використовувати лампи розжарювання. У міській ратуші почали підбирати схоже за формою на попередні лампи освітлювальне обладнання, яке б створювало аналогічні візуальні ефекти.

   

  Світлодіодні лампи Novallure з регульованою яскравістю стали ідеальним рішенням. Вони створюють те саме тепле освітлення, що й традиційні лампи розжарювання у формі свічки. Ці лампи легко вгвинчуються в патрони, а спрямоване вгору світло чудово переливається на кришталевих підвісках люстр.

   

  Загалом у кришталеві люстри та бра було встановлено 126 ламп Novallure. Нові лампи не лише зберігають атмосферу класичної вишуканості, а й дозволяють заощадити електроенергію та скоротити витрати на технічне обслуговування. Після встановлення в Галереї Принца світлодіодних ламп витрати електроенергії зменшилися на 20 000 кВт/рік, тобто на 92,5%.

   

  Строк служби цього світлодіодного обладнання у 20 разів довший, ніж попередніх ламп. Тобто їх потрібно буде заміняти кожні чотири-п’ять років.

  Пов’язані проекти