Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Безцінна

  допомога

  Національний військово-історичний музей, Состерберг, Нідерланди

   

  Дізнайтеся, як можна негайно усунути несправності системи освітлення.

  Відеоогляд музею (автор – Маркус Кінгма)

  Ми відтворюємо історію.

  І роль світла в цьому процесі

  дійсно неоціненна".

   

  Марк де Йонг, компанія Kossmann.dejong

  Відвідування Національного військово-історичного музею, Kossmann.Dejong
  /content/dam/b2b-li/en_AA/Experience/cases/national-military-museum/thema_1_2__kossmanndejong_224x251.jpg

  Прагнення клієнта

   

  Консорціум Heijmans виграв тендер на побудову й розробку дизайну цього музею. Як учасник тендера на фінансування, технічного обслуговування й експлуатації музею протягом наступних 25 років, консорціум також мав запропонувати власну ставку.

  Зал Національного військово-історичного музею, фото Анне Рейтсма

  Правильне освітлення

   

  Марк де Йонг мав до дрібниць продумати освітлення цього величезного холу висотою 13 метрів, у якому знаходиться грандіозна колекція найвизначнішої воєнної техніки Нідерландів, серед експонатів якої бойові літаки, гелікоптери й танки. "За допомогою технології GentleSpace із системою керування денним освітленням ми впевнені, що в залі завжди достатньо світла, а квадратні світлодіодні світильники чудово поєднуються із сітчастою стелею.


  У центральній частині музею знаходиться розподілена на сім тематичних зон експозиція предметів слави Повітряних і Сухопутних Збройних Сил Нідерландів. "Щоб створити в кожній зоні притаманну лише їй атмосферу, ми також використали точкові світильники Selecon", – розповідає Йонг. Освітлювальне обладнання RGBW із широким кольоровим спектром дозволяє відтворювати не лише яскраві кольори, а й пастельні відтінки.


  "Спеціально для нас компанія Philips розробила точковий світильник StyliD Zoom із функцією блимання або миттєвого затемнення. Це обладнання вбудовується в систему керування DMX і налаштовується для роботи за кількома сценаріями (подібно до системи освітлення в кінотеатрі)".


  На території музею компанія Philips установила світлодіодні лампи UrbanStar з якісною передачею кольорів, які добре освітлюють парковку й основні доріжки, що ведуть до головної будівлі.


  Керувати світлотехнікою в музеї можна за допомогою системи управління Dynalight. Завдяки двосторонньому бездротовому зв‘язку з усіма джерелами освітлення керувати мережею можна з центрального комп’ютера. У разі виникнення несправностей їх можна негайно усунути. Наступні 25 років компанія Heijmans може повністю покладатися на цю надійну технологію керування всією системою освітлення музею.

  Пов’язані проекти