Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Архітектура міста: 

  створення ландшафту за допомогою світла

  Павільйон міста Більбао, 
  Шанхай

     

  Дізнайтеся, як світло оживило динамічну скульптуру міста.
  Світлова скульптура, що демонструє розвиток Більбао

  Світлова скульптура 

   – проект мультимедійного інтерактивного туру, що демонструє відвідувачам історію розвитку Більбао".
  Демонстрація розвитку міста за допомогою світла
  Демонстрація розвитку міста за допомогою світла

  Прагнення клієнта


  Для участі в міжнародній виставці ’Експо 2010 ’ у Шанхаї серед 113 конкурсантів було обрано місто, яке є яскравим прикладом сталого розвитку. Ним стало іспанське місто Більбао. Щоб відсвяткувати перемогу, представники Більбао вирішили показати на виставці інсталяцію, яка б без слів розповіла історію становлення їхнього міста. Але для реалізації проекту було потрібне яскраве підґрунтя, яке могло виразно підтвердити здобутки міста.
  Динамічна світлова скульптура

  Правильне освітлення

   

  На виставці ’Експо 2010’ у Шанхаї інсталяція Більбао з назвою ’Більбао Гуггенгайм’ стала яскравим прикладом фантастичних перетворень, які відбулися в місті за останні 25 років. Тепер Більбао – це неймовірний приклад урбаністичної модернізації. Воно подолало промислову кризу й надзвичайно складну екологічну ситуацію та стало одним із найпривабливіших міст Європи. Основою інсталяції архітектора Естер Пісарро стала величезна скульптура зі світла й матерії, яка представляла структурну будову міста.

   

  Компанія Philips радо надала потрібне обладнання. За задумом арт-об’єкт мав розміщуватися в закритому просторі, де ілюмінація створювала б прекрасний ефект. Для динамічного освітлення скульптури була вибрана технологія iColor Flex SL, яка дозволяє контролювати роботу кожного світлодіода. Таким чином з’явилися освітлені зони світла й сяючі мережі світлодіодів, що постійно змінюють колір, привертаючи увагу гостей. За допомогою комп’ютерних програм ці мережі відтворюють процеси трансформації міста.

   

  Для відтворення гирла річки в Більбао архітектор використала гнучку світлодіодну стрічку Philips Flexitube. Вигини мерехтливої синьої стрічки системи підсвічування Flexitube довжиною 80 метрів колоритно пролягають по всьому місту, нагадуючи своїми обрисами міфологічних драконів Китаю. Світлові ефекти регулюються контролером Pharos LPC20, який запрограмовано паралельно з відеороликами, що проеціюються на стіни. У цій скульптурі гармонійно поєдналися мистецтво та світло.

   

  Компанія Philips надала готове аудіовізуальне рішення для павільйону, а також системи динамічного освітлення, системи керування та програмування, відеопроектори, програмне забезпечення для керування вмістом, обладнання для звукових ефектів і систему введення інсталяції в дію.

  Архітектура міста: створення ландшафту
  за допомогою світла

  Команда

  Міська рада Більбао

  Клієнт

  На веб-сайт

  Артеміо Фокс, Карлос Лаоз, Інес Прімо де Рівера

  Архітектор

  Vitelsa

  Компанія з монтажу

  На веб-сайт

  Естер Пісарро

  Дизайнер моделі

  Пов’язані проекти