Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Освітлення,
  яке отримало найвищу оцінку

  Початкові школи, Розендал, Нідерланди

   

  Дізнайтеся, як компанія Philips допомогла школам у Розендалі значно знизити споживання електроенергії.

  У початковій школі встановлюються економні лампи, а діти дізнаються про проблему глобального потепління

  Діти – це майбутнє, і у зв’язку з цим компанія Philips
  має на нього деякий вплив".

   

  Бас Кловер, директор заводу/менеджер IPLC, Розендал, Нідерланди

   

  Клас з установленими економними лампами Philips
  Класи в початковій школі з установленими економними лампами Philips

  Прагнення клієнта

   

  Компанія Philips Roosendaal створює яскраве майбутнє для навколишнього середовища, а найголовніше – для дітей у місцевих школах. Щоб довести, що споживання електроенергії в навчальних закладах можна істотно скоротити, ми запропонували безкоштовно замінити всі старі лампи TL у школах Розендала.

  Правильне освітлення 

   

  Питання марних витрат електроенергії в школах Розендала лишився в минулому. Щоб відсвяткувати 60 років роботи в місті, компанія Philips запропонувала безкоштовно оновити систему освітлення в усіх місцевих початкових школах, установивши ультрасучасні люмінесцентні лампи TL. Порівняно зі світлотехнікою, яка зараз використовується в навчальних закладах, офісах і на заводах, лампи TL є більш енергоефективними, і це дозволяє заощадити до 10% загального споживання електроенергії. Вони більш економні, мають більший строк експлуатації й містять майже на 60% менше ртуті, ніж аналогічні моделі інших виробників.

   

  Близько 70 осіб, включаючи співробітників Philips Roosendaal і батьків дітей, згодилися допомогти в цій справі. Тепер нові лампи TL, які встановили в школах, випромінюють приємне світло, створюючи сприятливу атмосферу для навчання. Після виконання всіх робіт представники Philips Roosendaal зібрали старі лампи, щоб утилізувати їх із дотриманням норм щодо захисту навколишнього середовища.

   

  Діти, батьки та вчителі відсвяткували завершення проекту й отримали навчальні матеріали. Усі діти одержали подарунки, а кожен клас – власного іграшкового полярного ведмедя як нагадування про те, що ці звірі страждають від парникового ефекту.

   

  У Розендалі заощадили стільки кисню, скільки виділяють дорослі дерева, що займають площу п’яти футбольних полів. Люмінесцентні лампи зменшують споживання електроенергії в школах, а рівень освітлення приміщень підвищується. У таких умовах дітям легше зосередитися на навчанні.

  Яскраве світло
  для чітких думок

  Команда

  Philips Roosendaal, Нідерланди

  Компанія з монтажу

  Початкові школи Розендала

  Клієнт

  Пов’язані проекти