Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Бездоганне

  перше враження

  Компанія ISS,
  Соборг, Данія


  Дізнайтеся, як світлові текстильні панелі Luminous Textile у конференц-залі компанії ISS із першого погляду справляють враження на відвідувачів.
  Ефектне рішення з освітлювання в новому головному офісі ISS (Данія)

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile
  розставляють правильні акценти

  в конференц-залі ISS і не видаються громіздкими".

   

  Даніель В. Хейден, партнер й архітектор MAA

  Приємна атмосфера в холі ISS, яку створюють системи освітлення для офісів від Philips
  Внутрішнє оформлення конференц-залу компанії ISS (Данія) зі спеціальним освітленням від Philips

  Прагнення клієнта

   

  Дизайн штаб-квартири компанії ISS мав бути унікальним. Коли міжнародна компанія з експлуатації й обслуговування об’єктів нерухомості вирішила модернізувати свій головний офіс, вони насамперед прагнули привернути увагу відвідувачів і клієнтів. Геніальний задум полягав у тому, щоб замінити нецікаві дисплеї світловими панелями.

  Правильне освітлення 


  Створити правильне враження було пріоритетним завдання для керівництва компанії ISS. Зокрема, вони прагнули заявити про послуги компанії в залі, де проводяться конференції та тренінги. Однак опитування показало, що наявні дисплеї з відео не цікавлять відвідувачів. У пошуках сучасного рішення з освітлення офісу представники ISS звернулися до компанії Philips.

   

  Ми запропонували їм світлові текстильні панелі Luminous Textile. Панелі з унікальною властивістю змінювати колір заповнили стіни холу для зустрічей калейдоскопом візуальних ефектів. На основі запрограмованих сценаріїв освітлення на стіни проеціюються силуети людей, зайнятих в основних сферах діяльності ISS. За світловою анімацією не просто цікаво спостерігати: вона насамперед створює унікальну атмосферу та нагадує клієнтам про послуги компанії.

   

  Щоб додати ще кілька виразних штрихів, ми встановили світильники для карнизної системи підсвічування iColor Cove QLX, світлодіодні стрічки та стельові світильники Fugato RGB. Система керування дозволяє миттєво змінювати їх забарвлення, створюючи приємну атмосферу для навчання та спілкування. М’яке розсіяне світло панелей і високоякісне освітлення, яке заповнює хол ISS, справляють бездоганне перше враження.


  "Ми вже завоювали репутацію висококваліфікованого постачальника послуг, тому можемо з першого погляду розпізнати якісні послуги. Безперечно, компанія Philips – саме такий партнер".

  Каспер Ісагер Хансен, керівник відділу управління програмами в ISS

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile від Philips із Kvadrat Soft Cells

  Світлові текстильні панелі Luminous Textile від Philips із Kvadrat Soft Cells

  Світло, що
  промовляє без слів

  Команда

  Компанія ISS

  Клієнт

  Компанія DISSING+WEITLING

  Архітектори

  Пов’язані проекти