Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Просте вдосконалення для

  вашої безпеки

  Міст Шугенс,
  Мальме, Швеція


  Дізнайтеся, як зовнішнє світлодіодне освітлення зробило міст Шугенс безпечнішим уночі.

   

   

  Міст Шугенс у Мальме зі встановленими на дротах світлодіодними світильниками Philips

  Компанія Philips
   – єдиний підрядник

  який надає таке рішення для освітлення. Ми отримали відмінні послуги".

   

  Джонні Клаусен, менеджер з освітлення громадських місць (м. Мальме)

   

  Мінімалістичний дизайн світлодіодного обладнання FreeStreet від Philips для вуличного освітлення

  Прагнення клієнта

   

  На мосту Шугенс у Мальме потрібно було негайно модернізувати систему освітлення. У 1970-х р.р. на ньому встановили люмінесцентні лампи, що споживають величезну кількість електроенергії. Якість освітлення була незадовільною, окрім того, воно неефективно розподілялося. Міська влада Мальме звернулася по допомогу до компанії Philips.

  Правильне освітлення 


  Хоча довжина мосту становить лише 34 метри, а ширина – 18 метрів, він має бути дуже добре освітлений. Замовник очікував, що нова система не лише покращить видимість для водіїв і пішоходів, а й буде енергоефективною. Побачивши нашу систему FreeStreet на виставці Light & Building (Освітлення та будівництво), представники міської ради Мальме прагнули дізнатися, чи спроможна вона підвищити безпеку на мосту.

   

  Компанія Philips розпочала встановлення системи FreeStreet. Світильники було закріплено не на ліхтарних стовпах, а на проводах, через які також подається електроживлення. Нова система правильно розподіляє світлодіодні лампи над вулицею, тому освітлюються лише потрібні зони, що дозволяє заощаджувати електроенергію. “Тепер лампи розміщено там, де дійсно потрібно”, – зауважує Джонні Клаусен, менеджер із питань освітлення міста. – Якщо потрібне ще яскравіше освітлення, ми можемо просто розмістити додаткові світлодіодні лампи на наявних дротах".

   

  Нова система забезпечила більшу кількість джерел освітлення; при цьому не було встановлено жодного ліхтарного стовпа. Ми повністю задовольнили вимоги міської ради Мальме. Компактна конструкція ламп робить їх ледь помітними вдень, а в нічний час здається, що вони висять у повітрі. Світлодіодні лампи не лише споживають менше електроенергії та гарантують безпеку на мосту: їх строк служби становить 12,5 року.

   

  Після встановлення замість люмінесцентних ламп, які містять шкідливу ртуть, новітніх світлодіодів установлена потужність скоротилася на 202,4 Вт. Тож тепер Мальме щороку заощаджує 810 кВт.

  Краще освітлення за
  менші кошти

  Команда

  Департамент із питань технічного забезпечення й обслуговування доріг і вулиць, м. Мальме

  Клієнт

  Пов’язані проекти