Інші бренди компанії

  Міст,

  вартий королівської уваги

  VIP-міст Мейдан і Королівський Міст, Дубай, ОАЕ

   

  Погляньте, як мости Мейдана зустрічають поважних гостей кольоровою світлодіодною ілюмінацією.

  Рішення Philips для зовнішнього освітлення, що не потребує технічного обслуговування

  Освітлення надає
  мосту Мейдан

  неймовірного вигляду – його без сумніву помічають ".
  Мости Мейдан – освітлювальні технології Philips у Дубаї
  Рішення Philips для зовнішнього освітлення, що не потребує технічного обслуговування

  Прагнення клієнта

   

  Міст Мейдан – це диво архітектурного мистецтва. Його фантастичними хвилями, які з’єднують готель "Мейдан " і головну дорогу, щороку милуються мільйони людей. Чи можливо за допомогою спеціального освітлення перетворити його на символ сучасності – атрибут світового кубка Dubai World Cup, що традиційно проводиться в березні?

  Кольорова світлодіодна ілюмінація, що безперечно привертає увагу до мосту Мейдан (Дубай)

  Правильне освітлення

   

  Міст Мейдан і його менший брат, Королівський Міст, є важливими елементами інфраструктури Мейдан-сіті. Кожного року, коли розігрується кубок світу з кінських перегонів Dubai World Cup, члени королівської родини й найшанованіші гості проїжджають ними на іподром. Компанія Philips займалася реалізацією проекту з освітлення мосту Мейдан. Він мав стати справжнім королівським в’їздом й архітектурною пам’яткою.

   

  Замовник вимагав, щоб міст обов’язково підсвічувався синім, а система освітлення не потребувала обслуговування. З огляду на поставлені завдання ми використали у світильниках eColor Graze Powercore світлодіоди синього кольору.
  Прискіпливо вивчивши креслення та сам об’єкт, ми дійшли висновку, що світильники висотою 60 см стануть ідеальним рішенням для ілюмінації хвилеподібної конструкції мосту.

     

  З установленим обладнанням лише від одного погляду на міст можна отримати естетичну насолоду. Освітлення синьою ниткою пробігає неймовірними вигинами конструкції й підкреслює її вишуканість.


  Після завершення робіт на мосту Мейдан менеджери звернулися до нас із проханням установити аналогічні світильники на Королівському Мосту. Компанія Philips виконала наступне замовлення за шість тижнів.

  • eColor Graze MX Powercore
   eColor Graze MX Powercore
   Многие объекты архитектуры нуждаются в линейных прожекторах, способных освещать несколько этажей с минимальными перепадами уровня освещенности. Владельцам недвижимости и конечным п...

  Пов’язані проекти