Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Міст,

  вартий королівської уваги

  VIP-міст Мейдан і Королівський Міст, Дубай, ОАЕ

   

  Погляньте, як мости Мейдана зустрічають поважних гостей кольоровою світлодіодною ілюмінацією.

  Рішення Philips для зовнішнього освітлення, що не потребує технічного обслуговування

  Освітлення надає
  мосту Мейдан

  неймовірного вигляду – його без сумніву помічають ".
  Мости Мейдан – освітлювальні технології Philips у Дубаї
  Рішення Philips для зовнішнього освітлення, що не потребує технічного обслуговування

  Прагнення клієнта

   

  Міст Мейдан – це диво архітектурного мистецтва. Його фантастичними хвилями, які з’єднують готель "Мейдан " і головну дорогу, щороку милуються мільйони людей. Чи можливо за допомогою спеціального освітлення перетворити його на символ сучасності – атрибут світового кубка Dubai World Cup, що традиційно проводиться в березні?

  Кольорова світлодіодна ілюмінація, що безперечно привертає увагу до мосту Мейдан (Дубай)

  Правильне освітлення

   

  Міст Мейдан і його менший брат, Королівський Міст, є важливими елементами інфраструктури Мейдан-сіті. Кожного року, коли розігрується кубок світу з кінських перегонів Dubai World Cup, члени королівської родини й найшанованіші гості проїжджають ними на іподром. Компанія Philips займалася реалізацією проекту з освітлення мосту Мейдан. Він мав стати справжнім королівським в’їздом й архітектурною пам’яткою.

   

  Замовник вимагав, щоб міст обов’язково підсвічувався синім, а система освітлення не потребувала обслуговування. З огляду на поставлені завдання ми використали у світильниках eColor Graze Powercore світлодіоди синього кольору.
  Прискіпливо вивчивши креслення та сам об’єкт, ми дійшли висновку, що світильники висотою 60 см стануть ідеальним рішенням для ілюмінації хвилеподібної конструкції мосту.

     

  З установленим обладнанням лише від одного погляду на міст можна отримати естетичну насолоду. Освітлення синьою ниткою пробігає неймовірними вигинами конструкції й підкреслює її вишуканість.


  Після завершення робіт на мосту Мейдан менеджери звернулися до нас із проханням установити аналогічні світильники на Королівському Мосту. Компанія Philips виконала наступне замовлення за шість тижнів.

  Пов’язані проекти