Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Нове освітлення –

  крок до перемоги на стадіоні Геламко Арена

  Стадіон Геламко Арена, 
  Гент, Бельгія 
   

   

  Погляньте, як прожектори осяюють фасад стадіону Геламко Арена.

   Неймовірно яскравий фасад і добре освітлене поле стадіону Геламко Арена із системами Philips для спортивних об’єктів

  Прагнення клієнта

   

  Футбольний клуб "Гент " (KAA) має грандіозні плани й не менш величний стадіон. Цей сучасний комплекс місткістю 20 000 глядачів було збудовано, щоб залучити якомога більше вболівальників і підняти клуб на перші сходинки в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Але як за допомогою освітлення забезпечити популярність нового стадіону та не розорити при цьому клієнта?

   Зі світлотехнікою Philips гравці та глядачі на стадіоні Геламко Арена (Бельгія) не пропустять жодного важливого моменту

  Правильне освітлення

   

  Для стадіону такого розміру правильне освітлення має надзвичайно велике значення. Компанії Philips запропонували встановити обладнання на всій території стадіону, і ми почали з прожекторів ArenaVision, розмістивши їх навколо ігрового поля. Саме високоякісне освітлення поля дає змогу глядачам бачити в деталях, що відбувається на полі, а також допомагає самим гравцям демонструвати першокласну гру. Відсутність мерехтіння дозволяє знімати надзвичайно якісне відео в уповільненому режимі.

   

  На фасаді стадіону встановлено 500 000 гнучких світлодіодів, за допомогою яких можна показувати анімовані повідомлення про події, що тут відбуваються. Нове зовнішнє освітлення перетворило фасад на унікальний рекламний носій, який видно з кількох маршрутів, що пролягають неподалік.

   

  Нова система освітлення успішно виконує всі завдання. Як і планувалося, для урочистого відкриття клубу компанія Philips спільно з бельгійською компанією Painting with Light поставила й установила всі системи. Philips також забезпечуватиме технічне обслуговування об’єкта протягом наступних 10 років. Робота невеликої команди стала важливою перемогою для всіх зацікавлених сторін. Саме такого результату очікував футбольний клуб.

   

  Відвідувачі не можуть відвести завороженого погляду від фасаду, який сяє більше ніж 16 мільйонами кольорів. З такою неймовірною палітрою реальність перетворюється не безкінечні комбінації світлових ефектів. Перед очима пробігають фантастичні хвилі, народжуються кольорові імпульси, виникають розмиті зображення й вибухи.

  • ArenaVision MVF404
   ArenaVision MVF404
   Прожектор ArenaVision MVF404, разработанный для спортивных стадионов и больших крытых арен, существенно увеличивает театральный и эмоциональный эффект спортивных состязаний для тел...
  • eColor Graze QLX Powercore
   eColor Graze QLX Powercore
   Многие объекты архитектуры нуждаются в линейных прожекторах, способных освещать несколько этажей с минимальными перепадами уровня освещенности и с более низкими энергозатратами. Вл...

  Пов’язані проекти