Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції


  Освітлення,

  що тріумфує на арені Емірейтс

  Спорткомплекс Емірейтс,
  Великобританія


  Дізнайтеся, як фантастично інноваційні прожектори заповнюють світлом спорткомплекс Емірейтс.
  Світло прожекторів Philips заливає спорткомплекс Емірейтс (Великобританія)

  Якщо йдеться про такий
  непересічний об’єкт,

  як спорткомплекс Емірейтс, слід бути на 100% упевненим, що постачальники мають досвід виконання таких робіт і належну кваліфікацію. Професіоналізм команди Philips і якість продукції відіграли надзвичайно важливу роль у реалізації цього проекту ".

   

   Том Філі, компанія Arup

  Велосипедисти у світлі прожекторів Philips на треку Емірейтс (Великобританія)

  Прагнення клієнта

   

  Комплекс у Глазго став новим центром спортивних подій Шотландії. Під час підготовки до низки заходів у рамках Ігор Співдружності 2014 спорткомплекс потрібно було оснастити належними системами освітлення для проведення змагань із тенісу, велоспорту, дзюдо, боксу тощо.

  Правильне освітлення 


  Для таких сучасних спортивних споруд, як Емірейтс, правильне освітлення – це передумова успіху. Поруч із головною ареною, яка вміщує 7000 глядачів і де відбуваються різноманітні спортивні події, розташовано велодром, розрахований на 4000 відвідувачів. Він має стати домашньою ареною для шотландського велоспорту, тому вимагає збалансованого внутрішнього освітлення.


  Компанія Philips успішно виконала завдання з освітлення треку. Навколо арени ми встановили 188 прожекторів ArenaVision з індивідуальним керуванням, що дозволяє регулювати рівень освітлення. Воно налаштовується відповідно до потреб заходу чи телевізійних трансляцій. У системі керування Dynalite можна активувати одну з 40 попередньо налаштованих програм з урахуванням особливостей різних спортивних заходів.


  Велодром оснащено ще 272 прожекторами ArenaVision, які забезпечують неймовірно чітке зорове сприйняття всіх подій спортсменами та глядачами. Окрім того, за допомогою автономних регуляторів ToBe Touched можна змінювати параметри яскравості, насиченості, вибирати колір і колірну температуру цього обладнання. З новим освітленням спорткомплекс Емірейтс готовий до вражаючих стартів.


  Для підтримки оптимальних умов експлуатації компанія Philips надаватиме пакет послуг з обслуговування освітлювального обладнання.

  • ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403 поднимает планку качества спортивного освещения до высочайшего уровня, он гарантирует исключительно высокий световой поток, оптическую эффективность, простоту мо...
  • Контроллеры для высокочастотных балластов Dynalite
   Контроллеры для высокочастотных балластов Dynalite
   Philips Dynalite поддерживает широкий спектр средств регулировки освещения, совместимых с большинством типов ламп. При выборе правильных средств регулировки под разные типы ламп мо...
  • Интеллектуальные интерфейсы
   Интеллектуальные интерфейсы
   Решения ToBeTouched основаны на пользовательских интерфейсах, предназначенных для осуществления взаимодействия пользователя с системой/светильниками Интерфейс ToBeTouched разработ...

  Високоякісне освітлення, 
  видовищні події

  Команда

  Спорткомплекс Емірейтс

  Клієнт

  Пов’язані проекти