Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Світова прем’єра

  на ігровому полі Екінокс

  Освітлення

  критого комплексу Екінокс


  Під час розважальних заходів світлодіодні прожектори ArenaVision створюють особливі візуальні ефекти, для яких зазвичай необхідне спеціальне обладнання для сценічного освітлення.
  Youtube

  Нам було потрібне
  ідеальне освітлення

  під час проведення баскетбольних матчів і шоу. Тому світлодіодні прожектори ArenaVision мали спрямовуватися не лише на ігровий майданчик, а й на сцену та сектори для глядачів."

   

  – Фабріс Пакеле, директор баскетбольного клубу JL Bourg

   

  Прагнення клієнта

   

  2011 року агломерація Бург-ан-Бресс прийняла рішення відновити експоцентр "Ейентерекспо ". Його було збудовано в 1970-х р.р., і він складався з трьох залів. На початку цього року міська влада добудувала четвертий зал площею 9940 кв. м. Завдяки модульній конструкції трибун для глядачів і технічній платформі все, що відбувається на сцені, можна бачити з будь-якого місця в залі. Для цього надсучасного проекту пасувала лише одна виняткова система – ArenaVision, тому для освітлення комплексу було встановлено саме її.

  Правильне освітлення 


  Прожектори мали спрямовуватися не лише на ігровий майданчик, а й на сцену та сектори для глядачів. Для показу шоу перед початком гри баскетбольного клубу JL Bourg також потрібно було повністю вимкнути світло, а потім через кілька секунд знову ввімкнути його. З металогалогенними лампами досягти такого ефекту неможливо. Натомість світлодіодне обладнання ArenaVision починає працювати на повну потужність уже через кілька секунд.

   

  Переваги 

  Освітлення критого комплексу Екінокс

  Команда

  Архітектор

  Компанія з монтажу

  Фотограф

  Пов’язані проекти