Динамічна вітрина PerfectScene

Освітлення вітрин: ніхто не лишиться байдужим

Створюйте динамічні вітрини, які привертають увагу перехожих

У вашої вітрини є лише п’ять секунд, щоб привернути увагу перехожих. Оберіть динамічну вітрину PerfectScene, і ніхто не зможе байдуже пройти повз ваш магазин. Доведено, що зміна світлових режимів у вітринах стимулює інтерес і збільшує кількість відвідувачів.
 
Дослідження показують, що коли освітлення вітрин змінюється, більше покупців зупиняються (11%) і заходять до магазину (19%).*. PerfectScene дає змогу оптимізувати вітрину за допомогою світлових приладів із регульованою яскравістю, призначених для привернення уваги клієнтів. Завдяки централізованому контролю над усіма вікнами та вітринами ви можете створити ідеальні умови для зростання бізнесу без зайвих зусиль.

*Дослідження проведено EIT Digital, Politecnico di Milano та Philips у бутику Eral55

Динамічна вітрина PerfectScene від Philips lighting: підсвічування вітрин, яке зупиняє перехожих

Коротко про переваги динамічної вітрини PerfectScene

Зробіть свій магазин привабливішим

Стимулюйте продаж за допомогою зміни режимів освітлення, які привертають увагу перехожих і збільшують кількість покупців у магазині.

Привертайте увагу за допомогою світлових ефектів

Виділіть найкращі товари, щоб клієнти миттєво їх помітили, а також створюйте різні ефекти, комбінуючи світильники з регульованою яскравістю.

Порадуйте покупців новими вітринами

Легко керуйте підсвічуванням кількох вітрин за допомогою єдиної системи керування та швидко створюйте власні режими освітлення в мобільній програмі.

Що можливо з динамічною вітриною PerfectScene

Завдяки силі світла PerfectScene ваші вітрини стануть ще цікавішими, а магазин – ще привабливішим.

Як працює PerfectScene

PerfectScene поєднує в собі найкращі на ринку трекові та втоплені світильники з масштабованою системою керування. Вибираючи конкретні компоненти, які найкраще відповідають вашому приміщенню та вимогам, ви можете створити динамічну вітрину, що привертає увагу всіх перехожих.

Система керування Dynalite

Завдяки простому у використанні та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача ця бездротова програма дає змогу оновлювати вміст у реальному часі та використовувати до 16 динамічних режимів для вашої вітрини.

TrueFashion

Ці світильники мають дуже вузький промінь, щоб точно виділяти речі на вітрині та привертати увагу до конкретних товарів.

StyleID

Завдяки модульній конструкції, регулюванню променю та яскравості StyleID надає максимальну гнучкість для адаптування до змін на вітрині.

Зв’язатися

Якщо у вас є запитання,
зверніться до місцевого контакт-центру.

Файли

Ознайомтеся з іншими системами освітлення для вашого магазину

Примірочна з PerfectScene

Допоможіть клієнтам зробити правильний вибір за допомогою освітлення примірочної, яке можна налаштувати так, щоб побачити, як виглядатиме одяг за її межами.

Детальніше про освітлення для...