Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Роблять улюблену гру більш видовищною

  Ми пропонуємо новітню високоефективну світлодіодну систему освітлення спортивних об’єктів. Це комплексне рішення складається з бездротової системи керування PerfectPlay та вбудованих світлодіодних прожекторів. Таке рішення враховує особливості усіх видів спорту та всіх типів спортивних приміщень — від найменших до найскладніших.

  Прожектори для футбольного поля

   

  Оскільки люди зазвичай збираються пограти у футбол увечері, ефективне освітлення збільшує шанси бажаючих взяти участь у грі. І хоча якість освітлення буде, звісно, нижчою, ніж під час гри відомих професійних команд, вона має залишатися високою за такими параметрами, як рівномірність, комфортність для зору, ненав’язливість – особливо в спальних районах, в яких зазвичай і розташовані такі непрофесійні стадіони.

  Освітлення футбольного поля – світлодіодні прожектори

  Освітлення для хокею

   

  Якісне освітлення дуже важливе для таких ігор, як хокей на траві, коли гравцям потрібно миттєво реагувати на невеликий, але швидкий м’яч. Така особливість гри вимагає рівномірного розподілу світла та регулюванню колірної температури відповідно до часу доби.

  Освітлення хокейного поля – світлодіодні прожектори

  Освітлення тенісного корту

   

  Для освітлення тенісного корту найголовніше – забезпечити відмінну видимість, щоб гравці та глядачі могли слідкувати за ходом гри. М’яч завжди має бути чітко видно, незалежно від його швидкості та місцезнаходження.

  Освітлення тенісного корту – заливаюче освітлення

  Прожектори для освітлення поля для регбі 

   

  Необхідно забезпечити рівномірне освітлення всього поля, а також переконатися, що вся дистанція польоту м’яча добре видна гравцям, суддям і вболівальникам.

  Також треба подбати, щоб тінь від прожекторів, розташованих за трибунами, не падала на поле.

  Світлодіодні прожектори для освітлення поля для регбі – прожектори

  Світло для легкоатлетичних стадіонів

   

  Гарна видимість дасть змогу спортсменам, суддям і тренерам чітко бачити все, що відбувається на змаганні чи тренуванні, щоб вони могли якнайкраще виступати та приймати зважені рішення. Глядачі повинні мати можливість спостерігати за виступом спортсменів, а також бачити, що відбувається в їхньому безпосередньому оточенні. Світло також має допомагати глядачам безпечно пройти на стадіон і залишити його.

  Спортивне освітлення – легкоатлетичні стадіони

  Освітлення поля для гольфа

   

  Необхідно, щоб відмітки відстані були добре видимі, а гравці мали змогу спостерігати за польотом м’яча. Поле для гольфа має бути освітлено в усю довжину з додатковим підсвіченням зони "ті".

  Світлодіодні прожектори для освітлення поля для гольфу – освітлення спортивного поля

  Освітлення для ігрових майданчиків

   

  Освітлення багатоцільових ігрових майданчиків має враховувати особливості всіх видів спорту, якими на них займатимуться. Крім того, освітлення має бути рівномірне, достатньо інтенсивне, але при цьому не засліплювати спортсменів і глядачів і не спричиняти світлове забруднення.

  Освітлення спортивного корту – світлодіодні прожектори

  Прожектори для бейсбольного/софтбольного поля

   

  Швидкий вид спорту, як-от бейсбол або софтбол, вимагає потужного освітлення, щоб можна було слідкувати за діями на полі та польотом м’яча. Більшість швидких дій відбувається на внутрішньому полі (інфілд), яке має визначений розмір і потребує значно яскравішого та рівномірного освітлення, ніж зовнішнє поле (аутфілд)

  Прожектори для бейсбольного поля – прожектори для софтболу

  Зробіть свою систему освітлення гнучкою та контрольованою за допомогою PerfectPlay
   

  Основні продукти

  Хочете дізнатись більше?

   

  Якщо у вас є запитання, зверніться до місцевого контакт-центру.