Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Контраст — це наше все

  Оптика Fashion Proof Optics

  Висока інтенсивність світла та кращий контраст


  Достатня кількість світла й контраст в інтер’єрі мають важливе значення для привернення уваги до вашого магазину модного одягу. Оптика Fashion Proof Optics (FPO) створює промені максимальної інтенсивності. Інтенсивність променю зростає на 30% завдяки лінзі Fashion Proof Optic (FPO), яка фіксує все світло в прожекторі. Ефект контрасту навіть подвоюється, оскільки світло не розсіюється.

  Привертайте увагу до своєї колекції, створюючи яскравіші враження.

  Висока інтенсивність світла та кращий контраст

  Оптика Fashion Proof Optics (FPO),  яка фокусує світло в ореолі 

  Оптика відбивача, яка завжди має центр з ореолом (розсіяне світло)

  Широкий вибір варіантів променів


  Ви можете регулювати кут променів відповідно до своїх потреб — робити його широким чи вузьким, використовуючи параметри відбивача або архітектуру лінз Fashion Proof Optic (FPO). За результатами нашого дослідження, краще використовувати промені з плавним розсіюванням світла без ореолу. Тому ми розробили лінзи Fashion Proof Optic (FPO) з високоінтенсивними променями з плавним розсіюванням відповідно до ваших уподобань.
  Кольоропередача

  Створюйте унікальну атмосферу за допомогою якісного освітлення

  Ми знаємо, що емоції відіграють ключову роль на шляху покупця до прийняття рішення, а потрібна емоція виникає під впливом правильного враження. Якість освітлення — це основний фактор, завдяки якому в магазині можна створити атмосферу, що розкриває особливість вашого бренду.

   

  Якість світла стосується не лише параметрів і характеристик освітлення, а й того, як різні освітлювальні прилади впливають на враження покупців, інтер’єр магазину та вигляд колекції.

   

  Якісне освітлення справляє гарне враження. Воно має викликати особливі відчуття, а не просто виконувати освітлювальну функцію.

  Як привабити більше покупців у ваш магазин модного одягу? Якість Світла

  Коротко про переваги, які надає Якість Світла

  Коротко про Якість Світла
  Економія енергії

  Створіть унікальний імідж

  Створіть атмосферу, що гармоніює з вашим фірмовим стилем, цілями магазину й образом покупця. Світильники Fashion Proof Optics (FPO) від Philips надають інтенсивності й контрасту, щоб підкреслити зовнішній вигляд, атмосферу й унікальність вашої колекції.

  Економія енергії

  Ваша колекція у світлі софітів

  Світильники Fashion Proof Optics (FPO) від Philips підкреслять вашу колекцію. Завдяки мініатюрним точковим джерелам світла та якісному контролю засліплення ця унікальна оптика додасть 30% інтенсивності кольору та подвоїть контраст, щоб привернути увагу до вашої колекції.

  Економія енергії

  Надайте кольорам колекції яскравості

  Усі знають, що краще один раз побачити, ніж багато разів почути. LED-відтінки Philips забезпечують яскравість кольорів у вашій колекції. Покращте природну текстуру та переконайтесь, що кольори справжні та виразні. Вразьте своїх покупців захопливою атмосферою завдяки Якості Світла.

  Економія енергії

  Зробіть магазин привабливішим і збільште кількість покупців

  Завдяки надзвичайно вузькому променю та високій інтенсивності ви можете створювати яскраві й привабливі вітрини. Навіть у сонячні дні ваш магазин усе одно виглядатиме яскравим і привабливим.

   

  Сяяти найяскравішим світлом означає бути самим собою."


  Рой Т. Беннетт

  Докладніше про оптику Fashion Proof можна дізнатися в розділі продуктів серії TrueFashion

  Відео TrueFashion

  Проекти