Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Гостинна
  вітальня

  Створення порядку та простору за допомогою світла

   

  Чи відлітаючи, чи прибуваючи в аеропорт, пасажири хочуть опинитись у затишному й доброзичливому оточенні. Світлодіодна система освітлення допоможе створити захищену та надихаючу атмосферу в усіх куточках аеропорту.

   

  Важливо також подбати, щоб було добре видно дороговкази та інформаційні знаки, які полегшують орієнтування в аеропорту та оптимізують пасажиропотік.


  Подаруйте подорожнім приємні спогади – і вони із задоволенням виберуть ваш аеропорт знову. Термінал – саме те місце, де формується таке важливе перше враження.

  Важливо також подбати, щоб було добре видно дороговкази та інформаційні знаки, які полегшують орієнтування в аеропорту та оптимізують пасажиропотік.
  Важливо також подбати, щоб було добре видно дороговкази та інформаційні знаки, які полегшують орієнтування в аеропорту та оптимізують пасажиропотік.

  Зали вильоту та прильоту

   

  Зали вильоту та прильоту – чи не найактивніші зони аеропорту. Пасажирам доводиться орієнтуватись у незнайомій і нерідко хаотичній обстановці. Якісне освітлення допомагає їм знайти дорогу, а атмосфера в залі вильоту має бути заспокійливою та комфортною, щоб полегшити очікування, особливо в разі затримки рейсів.

  Термінал

  Реєстраційні та інформаційні стійки

   

  Що якісніше освітлення, то легше персоналу аеропорту спілкуватися з пасажирами й перевіряти їхні паспорти та квитки. Це прискорює реєстрацію та робить її менш напруженою: черга просувається плавно, усі залишаються спокійними й зібраними.

  Стійки реєстрації

  Переходи та траволатори

   

  Для аеропорту його переходи та рухомі тротуари – справжні артерії, які пов’язують частини цього складного організму та забезпечують цілодобовий "обмін речовин".

   

  Допоможіть пасажирам орієнтуватися та чітко розуміти маршрут, яким вони можуть із легкістю дістатися до потрібного місця. М’яке світло створить відчуття спокою навіть у найзавантаженіших переходах, а яскравий акцент на рухомих тротуарах-траволаторах підкреслить ефективність і швидкість цих пристроїв.

  Підключення

  Прикордонний і митний контроль

   

  Безпека – запорука ефективної роботи аеропорту, не кажучи вже про його репутацію. Кожен мандрівник хоче, щоб перевірка документів проходила швидко й ефективно, з мінімумом затримок. З іншого боку, співробітники митної та прикордонної служби мають бути авторитетними та професійними. Правильне освітлення може допомогти їм сконцентруватись і краще розпізнавати обличчя, що прискорить процес і зробить його ще продуктивнішим і безпечнішим.

  Митний контроль

  Зони контролю авіабезпеки

   

  Оскільки безпеці в аеропортах приділяється все більше уваги, огляд пасажирів здійснюється як ніколи ретельно. Під час особистого огляду чи сканування тіла пасажири не повинні відчувати незручності чи прояви неповаги, а дії персоналу не повинні піддаватися сумнівам. Правильне освітлення дає чітко зрозуміти: співробітники служби контролю залишаються пильними, безпека пасажирів у надійних руках.

  Безпека

  Зона отримання багажу

   

  Зазвичай у зоні отримання багажу розташовані багажні каруселі або інші системи, за допомогою яких пасажири отримують свої оглянуті речі. Очікування валіз після тривалої подорожі не приносить задоволення.

   

  Освітлення, яке імітує денне світло, створює відчуття комфорту, допомагає пасажирам зорієнтуватись і швидше знайти потрібну карусель та побачити на ній свої валізи.

  Як освітлення впливає на настрій подорожніх.

  Сортування багажу

   

  Невидима пасажирам робота із сортування та переміщення багажу може бути дуже напруженою. 

   

  Природне освітлення, яке імітує денне світло, створює відчуття комфорту та покращує самопочуття робітників, змушених працювати в закритих приміщеннях. Воно також сприяє підвищенню концентрації, покращенню взаємодії та зменшенню кількості помилок.

  Валізи

  Управління повітряним рухом

   

  Служба авіадиспетчерів – це серце аеропорту, запорука його надійної та безпечної роботи. Співробітники цієї служби цілодобово забезпечують своєчасне відправлення рейсів, даючи пілотам точні та вичерпні інструкції. Помилкам тут не місце. Отже, потрібно створити таке середовище, яке сприятиме концентрації та максимально полегшуватиме зчитування показань численних приладів у будь-який час доби.

  Приміщення служби управління повітряним рухом. Як освітлення впливає на продуктивність і самопочуття.

  Торговельно-розважальна зона

   

  Створіть індивідуальні схеми освітлення, які приваблюватимуть пасажирів і не даватимуть їм нудьгувати під час перебування в терміналі. Цільове освітлення привертає увагу, стимулює покупки, акцентує ключові об’єкти, допомагає пасажирам орієнтуватися та заохочує їх досліджувати можливості терміналу в очікуванні літака.

  Торговельно-розважальні зони аеропортів

  Офіси та конференц-зали

   

  З роками принципи організації офісів і конференц-залів значно змінилися. Із вузькоспеціалізованих приміщень вони перетворилися на багатофункціональні об’єкти, які потребують сучасного динамічного обладнання, зокрема освітлення. Організаціям доводиться докладати чимало зусиль, щоб забезпечувати відповідні умови для різних видів діяльності та типів працівників.

  Офіси та конференц-зали в аеропортах

  Зовнішня та внутрішня архітектура

   

  Завдяки широкому спектру кольорів, універсальності, мініатюрності, простоті використання та енергоефективності світлодіодне освітлення відкриває перед дизайнерами дійсно безмежні можливості: тепер для створення фірмового стилю та унікальної атмосфери вони можуть використовувати динамічну зміну освітлення, світлові акценти та різноманітні кольорові схеми. Архітектурне освітлення фасаду здатне перетворити аеропорт на візитну картку місцевості та справжній символ гостинності.

  Зовнішня та внутрішня архітектура аеропорту

  Хочете дізнатись більше?

   

  Якщо у вас є запитання, зверніться до місцевого контакт-центру.