Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Безпека 
  понад усе

  Повітряна зона


  У повітряній зоні аеропорту завжди кипить робота, яка має виконуватися максимально безпечно й ефективно. Тому освітлення має бути достатньо яскравим, але не настільки, щоб сліпити очі й завдавати незручностей.

  Перони

   

  Територія, на якій літаки розвантажуються чи беруть на борт вантажі, пасажирів і багаж, має добре освітлюватися, щоб забезпечити ефективне виконання важливих і відповідальних операцій, як-от заправка літака чи перевірка безпеки.

   

  Яскраве біле світло допомагає персоналу ефективно працювати з багажем і бортовим харчуванням, заправляти літак і реєструвати інформацію. До того ж пасажири, які очікують біля виходу на посадку, можуть на власні очі переконатися, що під час підготовки до польоту дотримуються всіх заходів безпеки.

  Докладніше про освітлення терміналів

  Ангари

   

  За лаштунками аеропорту техперсонал виконує свою повсякденну роботу з технічного обслуговування. Щоб вона була продуктивною й ефективною, необхідне правильне освітлення. Яскраве біле світло не тільки покращує видимість, а ще й допомагає тим, хто працює допізна, залишатися уважними й зосередженими. Це зводить можливість збоїв до мінімуму та покращує показники безпеки аеропорту.

  Ангари

  Логістика

   

  Зони вантажно-розвантажувальних робіт мають бути абсолютно безпечними. Рівномірне спрямоване біле світлодіодне освітлення не залишає тіней і темних ділянок, на яких можуть траплятися нещасні випадки. Наші гнучкі та прості у використанні системи дають змогу забезпечити належний рівень освітлення саме там і тоді, де й коли це потрібно, підвищуючи ефективність і якість роботи. У співпраці з вами ми створимо зручну, повнофункціональну систему освітлення для будь-яких потреб за останнім словом техніки.

  Хочете дізнатись більше?

   

  Якщо у вас є запитання, зверніться до місцевого контакт-центру.