Перший інтелектуальний світильник

із можливістю прямого підключення до мережі

Перший інтелектуальний світильник, створений для безпроблемного підключення

 

Неокласичний дизайн нової лінійки продуктів Iridium gen3 забезпечує безпроблемну інтеграцію світильників як у житлових зонах, так і на великих дорогах. Створені на основі округлих світильників Iridium, нові Iridium Gen3 забезпечують усі переваги нових світлодіодних технологій у традиційному дизайні.

 

Переглянути відео про Iridium gen3

 

Iridium gen3 – це перший інтелектуальний світильник із можливістю прямого підключення до мережі. Зручне введення в експлуатацію: просто встановіть світильник і керуйте ним напряму дистанційно за допомогою платформи управління освітленням CityTouch. Дистанційне керування освітленням стало простішим!

 

 

 

Система освітлення в палаті

Світильник із підтримкою Iridium gen3 CityTouch

 

Iridium gen3 – це інтелектуальний світильник і складова системного підходу IntelligentCity. Його можна безпосередньо підключати до платформи CityTouch завдяки інтеграції всіх інтелектуальних функцій у сам світильник, і додаткове обладнання при цьому не потрібне. Комунікація здійснюється через загальнодоступну мобільну мережу. Додаткова перевага полягає в тому, що технічне обслуговування не потрібне. Керування підключенням здійснюється компанією Philips, тож клієнту немає про що турбуватися. Підключена до джерела живлення точка світла автоматично з’являється на карті CityTouch у потрібному місці, а дані про освітлювальні прилади імпортуються в систему. Керувати ними можна дистанційно за допомогою CityTouch LightWave.

 

Докладніше про IntelligentCity

Установлення збоку
Установлення на верхівці щогли із CityTouch LightWave
Просте встановлення в три етапи завдяки інноваційній втулці

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання