Покращення

за допомогою освітлення

Продовольчі магазини й супермаркети

 

Правильне освітлення допомагає заощаджувати енергію та знижувати експлуатаційні витрати. Воно допомагає оптимізувати внутрішнє планування магазину й упорядкувати потік клієнтів, даючи змогу застосовувати цікавий та індивідуалізований підхід до своєї комерційної діяльності. Завдяки унікальним характеристикам світлодіодного обладнання Philips ви зможете підкреслити яскраві кольори й текстури товарів на полицях, що зробить їх іще привабливішими.

 

Наш повний асортимент світильників і елементів керування дасть змогу представити ваші продукти в найкращому вигляді, створюючи теплу й гостинну атмосферу. Інноваційні мережеві світлодіодні системи освітлення допоможуть клієнтам знайти спеціальні пропозиції будь-де в магазині, сприяючи продажу цільових продуктів. На шляху від входу в магазин до каси наші світлові рішення створять приємну атмосферу та забезпечать ефективність процесу продажів. Дізнайтеся докладніше про наш повний спектр можливостей, призначених для задоволення всіх ваших потреб.

 

Зв’язатися з нами

Системи для продовольчих магазинів і супермаркетів

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting University

 

Academy

 

Academy

 

 

Aкадемія Lighting University пропонує цілий ряд навчальних матеріалів для тих, хто хоче розширити свої знання у сфері освітлення.

 

Докладніше

 

 

Розширте свій
бізнес

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.