Представляємо

міста, створені для життя

Дороги й вулиці 

 

Інноваційне світлодіодне зовнішнє освітлення – ефективне рішення, що зменшує витрати й гарантує безпеку громадян. Поєднуючи енергоефективне світлодіодне вуличне освітлення з технологіями стільникового зв’язку та хмарними системами керування, ми можемо створювати мережеві рішення, що змінюють спосіб вуличного контролю, управління й технічного обслуговування. Забезпечуючи правильний рівень освітлення, де й коли це необхідно, можна максимально підвищити рівень життя як окремих кварталів, так і цілого міста. Разом ми можемо зробити наші міста більш ефективними й придатними для життя.

 

Зв’язатися з нами

Мережеві системи для
доріг і вулиць    

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Дізнайтеся  докладніше про   

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting University

 

Academy

 

Academy

 

 

Aкадемія Lighting University пропонує цілий ряд навчальних матеріалів для тих, хто хоче розширити свої знання у сфері освітлення.

 

Докладніше

 

 

Розширте свій
бізнес

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.