Неприховані
принади міста

Парки та площі 

 

Світло покращує якість життя в місті. Ретельно спроектована система міського освітлення може змінити сприйняття безпеки в регіоні, покращити енергоефективність і зробити райони більш привабливими. Поєднавши функціональні й естетичні елементи освітлення в публічних місцях, таких як парки та площі, можна заохотити людей проводити в них більше часу, особливо у вечірній час.


Інвестиції в гнучкі мережеві системи міського освітлення можуть стимулювати туризм і підтримувати економічний розвиток. Інтелектуальні технології також підвищують екологічну безпеку та зменшують витрати. У співпраці з вами ми створюємо ефективні та дієві генеральні плани освітлення, що відповідають потребам міста, підвищуючи рівень життя й стимулюючи економічну діяльність.

 

Зв’язатися з нами

Системи для

Парки та площі

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Дізнайтеся   докладніше про   

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting Academy


Розширте свій бізнес  

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.

 

Докладніше

 

Майбутній вебінар

Приєднайтеся до цього вебінару та дізнайтеся, як нові дослідження поведінки та неврологічних станів змінюють принципи використання освітлення.
Вебінар
Готелі й ресторанний бізнес

Роль світла в готельному бізнесі

Дізнайтеся про роль світла в готельному бізнесі, щоб візити були для ваших клієнтів незабутніми. Докладніше

Освітлення для офісів

Дізнайтеся, яке офісне освітлення заряджає співробітників енергією. Докладніше
Офіси