Інтегроване освітлення

 

для навчальних закладів

Навчальні заклади

 

Від початкової до вищої школи – наші системи освітлення дають змогу створювати умови, які підтримують досягнення освітніх цілей і сприяють забезпеченню комфорту, концентрації та продуктивності учнів. Націлене динамічне освітлення покращує репутацію університету, водночас підтримуючи безпеку та привабливість студентського містечка. Дистанційно можна оновлювати розклад освітлення й технічного обслуговування, створюючи оптимальну економію навіть у найбільших містечках. У кожному класі педагоги можуть налаштовувати відтінок світла енергозберігаючих світлодіодних ліхтарів відповідно до потреб студентів. Дізнайтеся докладніше про те, як за допомогою нашого обладнання можна створити простір, у якому хочеться навчатися.

 

Зв’язатися з нами

Системи для навчальних закладів

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting Academy


Розширте свій бізнес  

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.

 

Докладніше

 

Майбутній вебінар

Приєднайтеся до цього вебінару та дізнайтеся, як нові дослідження поведінки та неврологічних станів змінюють принципи використання освітлення.
Вебінар
Готелі й ресторанний бізнес

Роль світла в готельному бізнесі

Дізнайтеся про роль світла в готельному бізнесі, щоб візити були для ваших клієнтів незабутніми. Докладніше

Освітлення для офісів

Дізнайтеся, яке офісне освітлення заряджає співробітників енергією. Докладніше
Офіси