Підтримання

середовища, що сприяє одужанню

 

Мости, пам’ятники й фасади

 

Нічне життя в місті має бути так само інтенсивним, як і протягом дня. Наші гнучкі, інтегровані системи освітлення можуть підвищити рівень життя та створити комфортні, привабливі й успішні місця для відвідування в нічний час. За допомогою освітлення, що змінює колір, і високоякісного білого світла можна підкреслити особливості кожної будівлі або визначного місця та зробити ваше місто унікальним. Технологія віддаленого моніторингу забезпечує ефективне обслуговування й безпрецедентну гнучкість для показу різноманітних чарівних світлових шоу. Довговічні світлодіодні світильники споживають менше енергії, але мають достатню яскравість, щоб освітити навіть небо. Дізнайтеся, як наші доступні системи освітлення допомагають робити міста принадними для туристів.

 

Зв’язатися з нами

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Дізнайтеся докладніше про  

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting Academy


Розширте свій бізнес  

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.

 

Докладніше

 

Майбутній вебінар

Приєднайтеся до цього вебінару та дізнайтеся, як нові дослідження поведінки та неврологічних станів змінюють принципи використання освітлення.
Вебінар
Готелі й ресторанний бізнес

Роль світла в готельному бізнесі

Дізнайтеся про роль світла в готельному бізнесі, щоб візити були для ваших клієнтів незабутніми. Докладніше

Освітлення для офісів

Дізнайтеся, яке офісне освітлення заряджає співробітників енергією. Докладніше
Офіси