Вітаючи

світлом

Криті автостоянки

 

Створіть безпечні умови користування вашою критою автостоянкою за допомогою екологічно безпечних, енергоефективних світлодіодних систем освітлення Philips. Оскільки наші рішення забезпечують потрібний рівень освітлення саме тоді й там, де це необхідно, ви можете заощаджувати енергію, не створюючи ризиків для безпеки людей. Рівномірне освітлення зменшує тіні й усуває темні ділянки, тож пішоходи почуваються безпечніше, а водії насолоджуються гарною видимістю. Окрім високої якості світла, світлодіоди також забезпечують тривалий термін служби, що дозволить вам рідше замінювати лампи й таким чином заощаджувати на технічному обслуговуванні. У співпраці з вами компанія Philips створює адаптовані системи, які відповідають конкретним вимогам вашого унікального плану паркувальної зони.

 

Зв’язатися з нами

Системи для паркувальних зон

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting Academy


Розширте свій бізнес  

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.

 

Докладніше

 

Майбутній вебінар

Приєднайтеся до цього вебінару та дізнайтеся, як нові дослідження поведінки та неврологічних станів змінюють принципи використання освітлення.
Вебінар
Готелі й ресторанний бізнес

Роль світла в готельному бізнесі

Дізнайтеся про роль світла в готельному бізнесі, щоб візити були для ваших клієнтів незабутніми. Докладніше

Освітлення для офісів

Дізнайтеся, яке офісне освітлення заряджає співробітників енергією. Докладніше
Офіси