Системи освітлення для

крамниць і готелів

Стильний дизайн і чудове освітлення можуть залишити не менше приємних вражень, ніж товари, які ви продаєте, їжа, яку ви пропонуєте, чи щільність тканини застелених простирадл.

 

Мережеві системи освітлення Philips установлюють новий рівень відповідності вимогам вашого торговельного та готельного простору. Мережева система освітлення поєднує в собі сучасне інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення для керування освітленням, цифрові елементи керування й найкращі у своєму класі світильники Philips, щоб надати вам централізований контроль над кожною точкою світла вашого середовища. Ретельно проаналізувавши поведінку й уподобання клієнтів, можна налаштувати освітлення таким чином, щоб залишити в них приємні й незабутні спогади та водночас досягти поставлених цілей у галузі енергоефективності та сталого розвитку – наріжного каменю вашого бренду.

 

Правильне освітлення
для покупок, уживання їжі й розваг

Оцініть значення освітлення

 

За допомогою динамічного світлодіодного освітлення й елементів керування ви можете підібрати ідеальний відтінок світла, щоб привернути увагу, додати привабливості й вигідно представити товар. Використовуйте освітлення з високим індексом якості кольоропередачі й змінним спектром світла, щоб коригувати атмосферу залежно від пори року й дня або підкреслити кольори окремих предметів.

Незабутній заклад

Зробіть свій заклад незабутнім

 

Використовуйте динамічне освітлення й сучасні елементи керування для створення в магазині унікальної атмосфери, яку не хотілося б залишати й до якої постійно хотілося б повернутися. Перетворіть свій магазин або готель на визначне місце за допомогою динамічних повнокольорових світлодіодних шоу. Це чудовий спосіб привернути увагу й представити свій бренд у найкращому світлі.


Універмаг House of Fraser

Неперевершений контроль, якісне обслуговування клієнтів

 

Наші сучасні елементи керування та гнучкі енергоефективні професійні світильники гарантують незмінно високу якість і надійність. Цифрові та розподілені рішення для систем керування в поєднанні з інтелектуальними світлодіодними освітлювальними приладами дають змогу впроваджувати концепцію проекту ретельно й узгоджено навіть у цілій мережі магазинів, ресторанів або готелів. Визначте оптимальне освітлення для різних вітрин або областей, а потім адаптуйте цей шаблон для кожного об’єкта. Додайте затишку готельному номеру або ресторану, підсвітіть вітрини найбільш привабливо та переконайтеся, що ваше приміщення представлено в найвигіднішому світлі, і все це з максимальним заощадженням енергії за рахунок контролю присутності й приглушення за графіком.


Запропонуйте клієнтам те, що їм потрібно, 
де б вони не були  

Інформація в мережі – продажі в магазинах  

 

Клієнти часто роблять незаплановані покупки в магазині. У наші дні покупці використовують свої смартфони для пошуку потрібної інформації, навіть прогулюючись уздовж полиць. Якщо вони знайдуть більш вигідний варіант, то витратять свої гроші в іншому магазині –звичайному або віртуальному.

 

Мережеві системи освітлення від Philips дають змогу запропонувати клієнтам додаткові ресурси безпосередньо в торгових рядах, перетворюючи онлайн-послуги на продаж у магазині.

 

За допомогою інтегрованих датчиків і бездротового підключення мережеві системи освітлення Philips утворюють систему позиціонування всередині приміщення, яка дає змогу знаходити клієнтів у магазині й відправляти їм цільову інформацію через спеціально розроблені мобільні додатки для здійснення покупок. Ви можете надсилати клієнтам докладні описи продуктів або пропонувати їм спеціальні знижки – усе, що потрібно, щоб продати

товар.

Відео про мережеву систему освітлення

Дорогою до авокадо. .

 

Не знаєте, де знайти авокадо? Не хвилюйтеся. Мережева система освітлення Philips підкаже.

 

Мережева система освітлення не тільки забезпечує професійне освітлення світового рівня, а й служить платформою для точного позиціювання в приміщенні. За допомогою спеціальних мобільних додатків для здійснення покупок клієнти можуть шукати на полицях товари зі свого списку покупок, знайомитися з новими продуктами й навіть отримувати купони залежно від того, у якому місці магазину вони перебувають.

 

Тепер ви можете відправляти покупцям релевантну інформацію й пропозиції залежно від безпосереднього місця здійснення покупки, коли вона їм особливо потрібна й доречна. Покращуйте рівень обслуговування клієнтів й розвивайте стосунки з ними – це зручно для них і вигідно для вас.

Жінка в супермаркеті крупним планом

Ваші клієнти: близькі й довірені відносини

 

Оскільки освітлення встановлюється скрізь, де люди роблять покупки, це чудова платформа для позиціювання в приміщенні. Позиціювання в приміщенні діє за принципом GPS. За допомогою спеціально розроблених мобільних додатків ви можете не тільки надавати клієнтам додаткову інформацію, пропонувати знижки залежно від відділу магазину та вітрини, але й стежити за їхніми звичками та вподобаннями в реальному світі, відстежуючи переглянуті сторінки й здійснені покупки в Інтернеті.

 

Детальна інформація про поведінку клієнтів дає змогу краще їх розуміти, невпинно підвищувати якість обслуговування, розвивати з ними тісні відносини та демонструвати лояльність. Клієнти неодмінно повернуться в гарно освітлений магазин, що адаптується під їхні бажання й уподобання. . . І візьмуть із собою друзів.

Вибір системи, що підходить саме вам


Жодних універсальних рішень

Розробка системи освітлення від Philips починається з вас – вашого бізнесу, вашої організації, ваших цілей.

 

Експерти із систем Philips разом із вами з’ясовують, які можливості системи потрібні саме вам, а потім допомагають розробити систему, що відповідає цим потребам як зараз, так і в майбутньому з урахуванням розвитку й змін вашого бізнесу.

 

Знайти місцевого експерта із систем Philips

Проектування системи освітлення

світильники + елементи керування + послуги + підтримка

Пакетні пропозиції

Проекти