Інші бренди компанії

Інтелектуальніше

освітлення

складів

Гнучка й інтелектуальна енергозберігаюча система

Спрощення  
 

Послуги відповідно до потреб


Ми готові запропонувати вам комплексний пакет послуг, який включає все – від підготовки проекту й визначення обсягу дій до розробки й постачання матеріалів, а також контролю й вирішення фінансових питань. Крім того, ви можете подовжити гарантійний термін і заручитися допомогою фахівців із діагностики й експертів із підтримки.

Концепція послуг життєвого циклу


Компанію Philips відрізняє унікальна здатність бачити картину в цілому й спрощувати весь процес модернізації або встановлення нового освітлення. Ми можемо спільно з вами працювати над проектом від початку й до кінця, а також після його реалізації, щоб максимально розкрити потенціал вашої системи освітлення як зараз, так і в майбутньому, тобто протягом усього життєвого циклу.

Чому слід обрати послуги Philips?


Ми не тільки є надійним партнером, відомим високими стандартами якості й послуг, але й намагаємося запобігти можливим технічним проблемам. Крім того, з появою нових технологій освітлення ми можемо порадити впровадити додаткові інновації у вашу систему GreenWarehouse, яка й без того відповідає вимогам завтрашнього дня.