Яскраві ідеї
для вашого бізнесу

Проектні послуги

Установлення нової системи освітлення може виявитися складним завданням. Проектні послуги Philips Lighting допоможуть вам виконати встановлення швидко, з мінімальними витратами й найкоротшим часом простою вашого підприємства. Ми забезпечуємо повну організацію робіт за проектом, тому вам непотрібно звертатися до постачальників, підрядників і транспортних компаній. Якщо у вас уже є своя група з виконання робіт, ми будемо працювати з ними, щоб бути певним, що все йде за планом.
Люди за столом обговорюють проект

Керування проектом   

 

Яким би не був рівень нашого залучення, наші керівники проектів допоможуть втілити ваші задуми в життя максимально точно за обговореним планом.

Консультант і працівник обговорюють проект

Установлення системи

 

Правильне встановлення системи освітлення можна вважати найважливішою складовою будь-якого проекту. Дуже важливо правильно підготувати й ретельно підігнати обладнання, а також уважно перевірити правильність його роботи. Довіривши компанії Philips установлення своєї системи освітлення, ви можете бути впевнені, що вона надійно працюватиме довгі роки.

 

Існує багато хороших компаній, які можуть установити ваше обладнання, але ніхто не знається на продуктах Philips краще від нас. Тому ми пропонуємо окремо встановлення освітлення під час реалізації проектів будь-якого типу. Якщо ви вже співпрацюєте з іншою організацією, що займається встановленням обладнання, ми можемо надавати послуги з професійного технічного нагляду.

Люди за столом обговорюють проект

Інтегрування й програмування

 

Якщо потреби вашого проекту виходять за межі можливостей стандартного освітлення, зверніться до нас. Наші інженери допоможуть інтегрувати світлове рішення в системи опалення, музичні системи, візуальні пристрої, а також безліч інших систем і пристроїв. Крім цього, ми можемо запропонувати підтримку фахівців з інтегрування. Наприклад, у нас є можливість розробити для вас спеціальне програмне забезпечення для керування, якщо його не надав постачальник обладнання.

 

ПРИМІТКА. Деякі послуги можуть бути доступні не в усіх країнах. За інформацією звертайтеся до місцевого представника компанії Philips.

Приклади використання

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання