Яскраві ідеї
для вашого бізнесу

    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Philips Lighting Capital

 

Потрібна модернізація системи освітлення, проте вам бракує коштів? Скористайтеся світлотехнікою Philips. Розрахувавши схему виплат з урахуванням передбачуваних енерговитрат, ми можемо запропонувати вам світлове рішення, що сприяє розвитку бізнесу та потребує мінімальних витрат або взагалі не вимагає вкладень.

Чоловік із заведеними за спину руками

Захист доходів

 

Упровадження новітньої технології освітлення не має спустошувати ваш бюджет. Якщо вам потрібно поліпшити, розширити або модернізувати свою систему освітлення, ми допоможемо вам розрахувати витрати за допомогою спеціально розробленої програми фінансування.

 

Програми розробляються індивідуально з урахуванням прогнозованої економії енерговитрат, а також будь-яких доступних субсидій. Розрахувавши суму щомісячних виплат, ми допоможемо вам зберегти рівень доходу. Ця пропозиція сподобається банкам і фінансовим групам.

Нарада за столом

Економія часу та грошей

 

За допомогою наших програм для вибору енергоефективного рішення та його фінансування ви зможете отримувати вигоду відразу після встановлення системи освітлення. У разі використання ретельно розробленої програми у вас залишатимуться кошти від економії електроенергії навіть після щомісячних виплат.

 

Непотрібно витрачати час і зусилля на вирішення фінансових питань. Ми зробимо це замість вас спільно із зацікавленими й авторитетними фінансовими партнерами, такими як De Lage Landen і Société Générale.

Таблиця, що пояснює принцип роботи Philips Lighting Capital

Приклади використання

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website