Яскраві ідеї
для вашого бізнесу

Консультаційні послуги

Система освітлення – важлива частина вашого бізнесу. Дізнайтеся, як підвищити її продуктивність, за допомогою консультаційних послуг Philips. Наші консультанти проаналізують ефективність вашої системи, визначать способи її поліпшення й повідомлять, які переваги ви отримаєте від модернізації.

 

Потрібні ідеї щодо поліпшення середовища за допомогою світла? Фахівці Philips знайдуть для вас найкращі варіанти вирішення будь-яких завдань, як для декоративних, так і міських систем освітлення.

 

Троє ділових людей активно спілкуються

Перевірка енергоспоживання

 

Витрати на систему освітлення можуть бути більшими, ніж ви очікували, і не тільки у зв’язку зі щомісячними рахунками за електрику. Наша експертна оцінка дає змогу розрахувати, скільки енергії споживає ваша систем освітлення, скільки ви на неї витрачаєте та скільки вуглекислого газу вона виділяє.

 

Після цього ми зможемо визначити, як можна знизити вартість і модернізувати її, а також знайти максимально ефективні способи її використання, що сприятимуть створенню більш комфортної атмосфери. Крім цього, завдяки такій докладній оцінці ви зможете з’ясувати, що потрібно для впровадження змін.

 

Після такого ретельного оцінювання енергоспоживання ви отримаєте конкретні факти й показники, за допомогою яких зможете обрати найкращий варіант для свого бізнесу.

Ділові люди дивляться на білу дошку

Втілення в життя оригінальних ідей 

 

Освітлення нового покоління може творити дива для вашого бізнесу, і максимальне збільшення енергоефективності – це лише верхівка айсберга. Креативне освітлення може підвищити продуктивність і доходи, перетворити вашу будівлю на визначне місце тощо.

 

Компанія Philips готова втілити в життя оригінальні ідеї.

Ділові люди обговорюють проект за столом

Допомога в плануванні та реалізації 

 

Вибір концепції освітлення – це тільки один з етапів роботи. Після цього необхідно вирішити, як її реалізувати. Наші консультанти допоможуть розробити унікальний план відповідно до потреб вашого підприємства.

Чоловік за роботою в кабінеті

Допомога в переконанні співробітників 

 

Наші консультанти допоможуть вам розробити докладний бізнес-план, у якому буде чітко визначена вартість інвестицій. Ви зможете продемонструвати переваги проекту в деталях, а також пояснити, що потрібно для його виконання.  

 

Вам може бути цікаво дізнатися, що компанія Philips також надає допомогу в керуванні модернізацією та її фінансуванні. Philips пропонує проектні послуги та послуги з визначення витрат на освітлення, унаслідок застосування яких ваші інвестиції, зокрема час, зусилля й грошові вкладення, можуть стати мінімальними або й зовсім непомітними.

 

Приклади використання

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання