Інші бренди компанії

Головний просвітницький захід року,
присвячений освітленню

Практичний семінар Create the Livable City

Вступайте до лав фахівців нового покоління у сфері освітлення. Семінар Create the Livable City – це щорічний захід, на якому збираються архітектори, містобудівники й дизайнери освітлення для проведення дискусій і обміну думками про роль освітлення в розвитку міст.

 

У наших семінарах зі спільного проектування, які проводилися в усіх регіонах Європи, уже взяли участь більше 150 архітекторів, містобудівників і представників міст.

Семінар Livable city, організований компанією Philips у Копенгагені

Перегляньте відео про практичний семінар 2014 року


Ознайомтеся з новими концепціями й пристроями освітлення, представленими на нашому семінарі Create the Livable City 2014 року в Берліні.

Чого варто очікувати?

 

Цей семінар дає нам можливість бачити майбутнє європейських міст очима фахівців із міського планування. Учасникам семінару пропонується розробити ідею, а потім створити та впровадити концепцію освітлення на дослідній установці, використовуючи довідкову систему Urban Future Matrix.

У програму зазвичай входять:

· науково-дослідний семінар;

· обговорення за участю експертів;

· практичний семінар;

· розробка дослідної установки;

· презентація учасниками власних дослідних установок.

Учасники практичного семінару в Братиславі експериментують зі світлом

Urban Futures matrix

 

Urban Future Matrix – практичний інструмент, який допомагає вибрати різні світлові сценарії та визначитися зі стратегією освітлення. Він укладає таблицю залежності стратегій розвитку міста від соціально-культурних факторів і пропонує 16 можливих для реалізації сценаріїв розвитку міста. Таким чином можна отримати 16 різних перспектив розвитку міста.

Експерт пояснює принцип використання Urban Futures matrix

Візьміть участь у практичному семінарі Livable City 2015

 

Наш наступний практичний семінар відбудеться влітку 2015 року в Парижі. Якщо ви хочете взяти в ньому участь, зверніться до найближчого представника компанії Philips. Докладнішу інформацію про програму семінару можна знайти на нашому веб-сайті Create the Livable City.

Велика група людей дискутує поруч із красиво освітленою будівлею в місті Тюрнхаут (Бельгія) під час практичного семінару, організованого Philips

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання