Інші бренди компанії

Новий етап розвитку
міського освітлення

Програма досліджень ’Місто.Люди.Світло ’

Отримайте натхнення від світла. Дослідницька програма ’Місто.Люди.Світло ’ – це пошук найновіших і перспективних розробок у сфері міського освітлення. За допомогою архітекторів, планувальників і креативних керівників ми намагаємося уявити, як виглядатимуть наші міста в майбутньому.

 

Останні новини дослідницької програми публікуються у збірці. Це інтерв’ю з фахівцями, інформація про головні напрямки розвитку та надихаючі концепції освітлення, розроблені під час наших практичних семінарів Create the Livable City.

 

Ознайомившись із цим збірником, можна дізнатися про перспективи соціально-культурного розвитку, а також розвитку систем міського освітлення європейських міст.

 

Книгу про дослідження ’Місто.Люди.Світло ’ від 2014 року можна знайти в спеціалізованих книжкових магазинах у всьому світі або придбати на сайті Amazon.com . Крім того, можна ознайомитися з її електронною версією. Також див. розділ матеріалів для завантаження нижче.

Ескіз книги про дослідження  ’Місто.Люди.Світло ’

Інтерв’ю з експертами

 

Готові отримати нову інформацію? У збірнику представлені інтерв’ю з відомими експертами, галузевими фахівцями та провідними спеціалістами з міського планування, будівництва й архітектури.

Інтерв’ю експерта

Urban Futures matrix

 

Представляємо Urban Futures matrix – довідкову систему для всієї програми ’Місто.Люди.Світло ’. Дізнайтеся докладніше про цей практично-аналітичний інструмент і про те, як його використовувати для планування освітлення.

Експерт пояснює принцип використання Urban Futures matrix

Практичні семінари  

 

Дізнайтеся про концепції освітлення, розроблені під час семінарів ’Місто.Люди.Світло ’. Ці семінари проводяться в шести різних містах Європи. Їх відвідують найвідоміші європейські містобудівники й архітектори.

Жінка малює під час практичного семінару

Марко Беволо

 

Марко – фахівець у сфері стратегічного проектування, досліджень населення й перспективного розвитку міст. Він є засновником компанії Marco Bevolo Consulting і колишнім директором головного офісу Philips Design у Нідерландах.

 

Виступав із лекціями в Уортонській школі бізнесу, Політехнічному університеті Сінгапуру Temasek Polytechnic, Європейському інституті дизайну, Інституті моди Арнема й Університеті Тілбурга (Нідерланди).

 

Серед його численних нагород є дві за найкращу статтю на конференції ESOMAR і за найкращу роботу видавництва Emerald Literati. Він є членом Асоціації професійних футуристів.

Автори книги
Тапіо

Тапіо Розеніус

 

Тапіо – засновник компанії Lighting Design Collective, яка спеціалізується на архітектурному освітленні та мистецтві освітлення. Компанія пропонує сучасні найрізноманітніші послуги, як-от створення цифрового вмісту, розробка програмного забезпечення для систем освітлення та стратегій оформлення. Її офіси розташовані в Мадриді, Лондоні й Гельсінкі. Компанія має також мережу партнерів у всьому світі.

Тапіо – дизайнер і художник родом із Фінляндії. Його проекти втілені в життя в більш ніж 25 країнах світу й отримали численні нагороди в галузі дизайну та мистецтва освітлення.


Тапіо має ступінь магістра Університету Бартлетта (Лондон) і ступінь бакалавра з дизайну освітлення університету TTVO (Фінляндія). Він регулярно читає лекції в академіях архітектури та дизайну, а також на професійних заходах.

Зв’яжіться з нами

 

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

 

Заповніть форму й уточніть запитання